Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! witam, dlaczego ktos kto sprzedaje nie ma opinii od kupujacych, ani sam nie wystawia kupujacym?

troche wydaje mi sie dziwne ze ktos kto sprzedaje towary na aukcjach nie ma zadnej opinii do kupujacego, sam zreszta tez nie wystawil zadnej opinii kupujacemu od niego rozne towary. jak jeszcze mozna zweryfikowac sprzedajacego ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 580 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oferta wydawaj i oszczedzaj

Wam tez przy niektórych zakupach wyskakuje ta reklama?Ja właśnie dostałem od nich przelew na 70zlZapiszcie się, 30 dni za darmo, wysyłacie 2 potwierdzenia zakupu, dostajecie przelew i anulujecie subskrypcje. Heheheheh. Jak mi znowu wyskoczy to znowu ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 295 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy ta oferta to oszustwo czy nie?

Planuję kupić konsolę New Nintendo 3DS XL i podczas szukania, natknąłem się na tę o to ofertę ---> https://www.ebay.pl/itm/Nintendo-New-3DS-XL-Super-NES-Edition-Super-Mario-Kart-for-SNES/312246356636?hash=item48b3554a9c:g:oF8AAOSw1Ndbpmbp W związku z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 216 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak odbioru zwrotu

HejKupiłem telefonik lecz okazał się pęknięty , postanowiłem go zwrócić , sprzedawca zaakceptował moja prośbęWysłałem go w piątek - był u sprzedawcy już w sobotę wiec do wtorku powinien zwrócić kasę w tu kupa..Telefon leży na poczcie i czeka na odebr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 163 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

konto na ebay.com ebay.pl ebay.co.uk

w 2005 roku założyłem konto na ebay ale nie pamiętam czy zakładałem konto na ebay.com, czy na ebay.co.uk czy może na ebay.pl. Od kilku lat robię od czasu do czasu zakupy tylko w US. Zaczyna mnie coraz bardziej irytować to, że logując się na ebay.com ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 513 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatności PP

zamierzam kupić przedmiot, gdzie wymagana jest płatność przez PayPal, w realizacji zamówienia dochodzę do momentu, gdzie każą logować się do konta PayPal, loguję się, a nastepnie wymagane jest wprowadzenie numeru karty kredytowej i kodu karty, proble...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2858 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Scam czy oferta ?

Siema, dziś przeglądałem kierownice na ebay i trafiłem na takie coś. https://www.ebay.pl/itm/202404117757?ul_noapp=trueCena 215zł, gdzie normalna sklepowa to 1000zł. Konto założone pod ogłoszenie. Płatność paypalem jest możliwa, ale czy warto ryzykow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 319 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ktoś włamał się na konto

Ostatnio z konta bankowego zniknęło mi trochę gotówki, okazuje się, że ktoś włamał mi się na konto ebay, do którego miałem przypisaną kartę kredytową i kupił dwa przedmioty (za jeden na szczęście nie ściągnęło pieniędzy). Co mogę teraz z tym zrobić? ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 376 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Nie mogę sfinalizować zakupu

Witam gdy wchodzę w historię zakupu, i próbuje sfinalizować zakup to po chwili przenosi mnie na stronę Paypala i potem wyskakuje błąd. Dodałem załącznik, proszę o pomoc!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 315 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Import Charges nie ma w informacjach o wysyłce

Witam. Chciałbym kupić pewien przedmiot z USA i zauważyłem, że nie ma tam wspomnianych opłat importowych, a przy niektórych z kolei są. Czy jeżeli nie ma w opisie wysyłki wspomnianych opłat importowych, to płacę tylko za wysyłkę i przedmiot, czy mogą...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 223 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapłata

Witam!Chcę dokonać zakupu na ebay.deW aukcji w której chcę zalicytować sprzedający jako forma płatności podał jedynie"Barzahlung bei Abholung" czyli gotówka przy odbiorze. Dodam że kontaktowałem się już z nim i zgodził się na wysyłkę do Polski podał ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 240 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wi

Witam serdecznie, Chciałbym zapytać czy w ostatnim czasie pozmieniały się jakieś restrykcje, wymagania na eBay odnośnie wystawiania przedmiotów ? Zauważyłem że w ostatnim miesiącu drastycznie spadła mi sprzedaż za pośrednictwem tego serwisu. Poniżej ...

Prowizja od sprzedazy

Witam, miałem wystawione aukcje na sprzedaż z ceną minimalna Po czym aukcje się zakończyły żaden przedmiot nie został sprzedany A ebay naliczyl mi prowizję i fakturę na ponad 900 zł masakra jakaś Czy mogli się pomylic proszę o odpowiedź ??

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 331 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania