anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam

 

W związku ze zmianami na ebay w sprawie tych nowych opcji płatności trzeba zaktualizować dane konta tak też zrobiłam ale ciągle mam wyświetlany komunikat " Zaktualizuj informacje o swojej tożsamości" mimo iż wysłałam skan dowodu osobistego.

 

Te dane chyba weryfikuje jakaś maszyna z automatu...

 

Wiecie może w czym  może być problem (dane sprawdzałam kilkanaście razy i są poprawne)?

Napisałam dwa maile do "pomocy" ale narazie nikt nie odpisał.

 

 

Wiadomość 1 z 87
ostatnia odpowiedź
86 ODPOW. 86

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Chytre redneck-i z ebay liczą,że padniesz na covid,a że nie jesteś jedyny kasa idzie w miliony,jeśli nie w miliardy-w usa miliony leżą na ulicach reszty świata-starczy je ukraść.

Wiadomość 31 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mam ten sam problem ,brakuje na towar do produkcji,a czat już tylko z wirtualnym  komputerkiem ,taką otrzymałem odpowiedz

Przepraszam Katarzyna, wsparcie na żywo jest obecnie niedostępne. Jeśli jesteś sprzedawcą, zalecamy zapoznanie się z naszą nową pomocą dla sprzedawców. Jeśli jesteś kupującym, możesz przeszukać nasze strony pomocy, aby znaleźć potrzebne informacje.

Tak to się teraz kończy.

Wiadomość 32 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Może chcą zlikwidować polską konkurencję?

Mi wisi naprawdę sporo kasy

Wiadomość 33 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Dwa lata temu miałem taką samą sytuację na Amazon  , z tym że zawiesili mi sprzedaż   i dopiero po 3 miesiącach oddali mi zatrzymaną kase -40tyś zł. Problemem może być także rozliczenia ebay w polskim urzedzie .Moja księgowa czeka  i dalej nic nie wie.

Wiadomość 34 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Tym razem od dwóch dni mam niebieski baner, w którym jest napisane że zaktualizowałem konto, jednak kasy wciąż nie ma.

Wszystkie aukcje zakończyłem bo nie ma sensu wysyłać dalej towaru bez zapłaty

 

 

Wiadomość 35 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mamy to samo !! Pieniądze zablokowane od dwóch tygodni (ponad 15 tys euro !!!) Podatek nie zapłacony, bo nie ma z czego. W kółko wysyłam dokumenty firmy i w kółko dostaję to samo powiadomienie o konieczności ponownej weryfikacji ! Na jednym koncie odpisali, że już wszystko jest ok, po czym po kilku dniach ponownie pojawiła się informacja o konieczności przesłania dokumentów. 

Wiadomość 36 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Skontaktuj sie poprzez czat lub facebook.

Wiadomość 37 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam

 

W moim przypadku byly zle ustawienia na koncie zamiant firmy jednoosobowej bylo ustawione na spolka i dlatego proszono o numer HRB

Wiadomość 38 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Anonymous
Nie dotyczy

a mi odpisali ze   nie dadzą razy zrewyfikować za pomocą dowodu osobistego

Wiadomość 39 z 87
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Wczoraj połączyłam się na czacie i krok po kroku podobno się udało. Na wpisie do ewidencji prócz nazwy firmy było jeszcze imię i nazwisko. Informacja o konieczności weryfikacji już się nie pokazuje, ale w dalszym ciągu nie mam informacji, że pieniądze zostały wypłacone. W ustawieniach mam ustawiona na wypłaty każdego dnia. Na drugim koncie dwa tygodnie temu pojawiła się informacja, że jest wszystko ok, wypłacono mi pieniądze a po kilku dniach ponownie ta sama historia o konieczności przeprowadzenia aktualizacji/weryfikacji i pieniądze ponownie są zablokowane.

 

Wiadomość 40 z 87
ostatnia odpowiedź