anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PAYPAL po 8 latach ciągłej sprzedazy twprowadził mi limity jak dla początkujących !!

Witam!

Dzisiaj rano Paypal wprowadził mi blokadę wypłat z konta na 21 dni od każdej transakcji. Konto mam od 2006 roku , sprzedaję nieprzerwanie od 2009 roku. Nie wyobrażam sobie prowadzić działalności maja ograniczoną płynność finansową na 21 dni lub dłużej, gdy kupujący nie będzie łaskaw potwierdziuć otrzymania towaru lub że jest zadowolony. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją ?

Czy ktoś może coś poradzić? Dzwoniłem do Paypala lecz nic mądrego się nie dowiedziałem niż umowa z użytkownikiem?

Proszę o porady.

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: PAYPAL po 8 latach ciągłej sprzedazy twprowadził mi limity jak dla początkujących !!

Wysylaj przesyłkami rejestrowanymi umozliwiajacymi sledzenie- jak zobaczysz w trakingu ze przesylka odebrana pisz o zwolnienie srodkow-wtedy nie czekasz 21 dni.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: PAYPAL po 8 latach ciągłej sprzedazy twprowadził mi limity jak dla początkujących !!

A masz firme czy prywatnie sprzedajesz
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: PAYPAL po 8 latach ciągłej sprzedazy twprowadził mi limity jak dla początkujących !!

Mam firmę . Zawsze wysyłam paczki rejestrowane . Paczki doręczone. Kasa zablokowana. W korespondencji z Paypal ciągle powtarza się jeden kopiowany tekst że chodzi tu o dobro klienta, żeby chętniej kupował . Pracownicy na infolini telefonicznej przyznaję że to co się dzieje jest niedopuszczalne lecz są to decyzje centrali lub kierownictwa na co nie mają wpływu. 

Pracownicy Ebaya umywają ręce pisząc że to nie oni blokuję tylko Paypal. Paypal nakazuje  mi wysyłać towar do klientów od których pieniądze są umieszczane na tak zwanym zamrożonym saldzie. Oczywiście muszę pokrywać opłaty za wysyłki do klientów z własnych szczęśliwie wcześniej nagromadzonych środków, gdyż mam wywiązać się z każdej transakcji aby może kiedyś Paypal odblokował mi moje pieniądze. Sprzedawanie w takim stylu straciło jakikolwiek sens i estetykę. Liczę na jakieś opamiętanie ze strony firmy Paypal w stosunku do sprzedających.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź