anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktos celowo licytuje na mojej aukcji zebym nie mogla sprzedawac

 

Wystawilam na aukcji tablet.Mialam jedna osobe zainteresowana.Niestety ktos przed koncem aukcji celowo(tak mysle)zalicytowal,zebym nie mogla tego tableta sprzedac .Nie odpisuje na maile.Ta osoba zarejestrowala sie  na ebayu w tym samym dniu co moja aukcja sie konczyla i  dlatego mysle ,ze jest to celowe.

Osoba zarejestrowala sie podajac tylko kod,a reszta adresu to same kropki.Czyli to chyba oznacza ze osoba nie jest zweryfikowana.

Nie mam wrogow.Pierwszy raz mnie to spotyka.Jedyne o czym mysle to negatywny komentarz ,ktory po raz pierwszy wystawilam kolesiowi za przyslanie mi dziurawego sweterka z wypchanymi rekawami,ewidentnie uzywany.A on mi bezczelnie powiedzial,ze to dizajn!Nie chcial mi zaplacic  zwrotu kosztow przesylki.Musialam 2 razy do ebaya  dzwonic o pomoc.W koncu po miesiacu jak zalozylam sprawe to oddal mi pieniadze.Byc moze to on sie msci.To jedyna osoba,ktorej ‘’podpadlam’’jesli w ogole tak to mozna nazwac.

Niestety na ebayu nie ma mozliwosci zablokowania osoby bez komentarzy,ktore rejestruja sie na dodatek przed zakonczeniem aukcji.Co moge w zwiazku z tym zrobic?Czy daloby sie zablokowac osobe w momencie kiedy ona licytuje?

Macie jakis pomysl co moglabym zrobic?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Ktos celowo licytuje na mojej aukcji zebym nie mogla sprzedawac

przy wystawianiu aukcji masz opcje blokady uzytkownikow z np. minusowym, zerowym czy innym dorobkiem

 

 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Ktos celowo licytuje na mojej aukcji zebym nie mogla sprzedawac

Przepraszam, na aukcji nie ma takiej opcji trzeba isc do  moj ebay

 

 

my ebay - account - site preferences (w slupku po lewej) - buyer requirements (kliknij na strzalke aby rozwinac podmenus)

 

https://my.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?MyEbay&CurrentPage=MyeBayPreferences&FClassic=true&ssPageName=S...

 

na innych ebayach powinno byc podobnie.

 

Wydaje mi sie ze mozna blokowac uzywajac ID kupujacego , tak bylo kiedys ale teraz nie widze ale znowu nie szukalem zbyt dlugo. Popatrz, moze jest taka opcja

 

 

oczywiscie zglos go do Ebay

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Ktos celowo licytuje na mojej aukcji zebym nie mogla sprzedawac

Dzieki.Zglosze na pewno.Znalazlam mozliwosc zablokowania podczas licytacji.to moze sie udac ale pod warunkiem,ze  ta osoba nie zalicytuje kilka sekund przed koncem aukcji.

Zagladnelam na buyer requirements.nie ma opcji blokowania osob z zerowym komentarzem ale mam zaznaczone,ze nie moga licytowac osoby bez konta paypal.Nie mam pojecia jak osoba podajaca sam kod i rejestrujaca sie  anonimowo.mogla zalozyc paypal.

Mam wrazenie,ze wieksza ochrona jest dla kupujacych niz sprzedajacych.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź