anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mały sklep czy zwykłe konto firmowe.

Witam, chcałbym Was prosić o pomoc w doborze formy sprzedaży(sklep czy zwykła sprzedaż)

Prowadze działalność gospodarczą, jestem producentem przedmiotu który od roku sprzedaję na allegro a teraz czas na ebay

(cel- sprzedaż poza kraj) 

Na allegro mam dwie aukcje tego samego wyrobu z tym, że rózni się kształtem.(wklejbym link, ale nie wiem czy mogę)

Mały sklep ewentualnie wchodzi w grę kusi mnie to:

"Nie musisz już ponownie wystawiać swoich przedmiotów! Możesz wystawiać aukcje 30-dniowe lub ważne do odwołania, dzięki czemu będą bardziej dostępne dla kupujących."

 

1.Czy mały sklep to wybór konieczny, najkożystniejszy (więcej zalet nie znalazłem), czy może spróbować jednak zwykłym kontem firmowym.

2.Temat limitów, komentaży i możliwość sprzedaż poza krajem . Czy 10 komentaży i 90dni postojowego w opcji kont firmowych i sklepów też dotyczy.

Pytania jeszcze się będą rodziły, ale może na teraz wystarczy.

Z góry dzięki z podpowiedzi i sugestje.

Piotr

 

 

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Dot.: Mały sklep czy zwykłe konto firmowe.

Jak kupie sklep na Ebay.pl to będe mógł w nim wystawiać aukcje na Ebay uk com lub De.  Na polski rynek raczej się zbytnio nie nastawiam na jakąś wysokom sprzeaż.  I jak to będzie z wysyłkami.  działam w Uk , sklep wykupuje na PL.  więc jeśli coś sprzdam za granice jak  Ebay  taraktuje  wtedy przesyłki.  W Uk musze wysałać moją paczke czy list do centrum ebay w Uk a oni wyślą dalej . jak to wygląda gdy sprzedam coś przez sklep ebay.pl  .  Czy jak założe sklep na Pl dalej będe mógł wysyłać do centrum ebay uk paczki a oni prześlą dalej za granice, czy jakoś to inaczej będzie.  Za 10 zł moge wypróbować na miesiąc i zobacze czy coś więcej uchandluje. Bo Ebay uk sklep 10x  od Pl droższy więc się nie opłaca.

Wiadomość 11 z 12
ostatnia odpowiedź

Dot.: Mały sklep czy zwykłe konto firmowe.

podczas wystawiania produktu ustalasz opcje wysyłki: miejsce w którym fizycznie  znajduje się produkt, opcje wysylki (UK, europa, cały świat), opcje czym wysyłasz-ekspres,ekonomiczna i czy to jest wysyłka z uk, z zagranicy, czy z Chin i Hong Kongu. Natomiast w opcjach konta, gdzie masz adresy możesz wpisać adres do odsyłania zwrotów.

 

 

 

 

 

/*--pomogłem? zaznacz odpowiedź jako zaakceptowaną******************/

Wiadomość 12 z 12
ostatnia odpowiedź