Jak zdobyć 10 komentarzy???

Chciała bym handlować na zagranicznym ebayu. Oczywiście muszę najpierw zdobyć 10 komentarzy od kupujących i poczekać 90 dni.


Proroszę o wskazówki jak to zrobić???


Tak, wiem coś sprzedać, problem w tym, że akurat dziedzina która mnie interesuje (modele rc) w Polsce na ebay.pl jest jałowa, nie ma zainteresowania (konkurencyjny portal robi swoje). Za granicą było by łatwiej, ale nie można, bo nie mam komentarzy...


Więc, co tu sprzedać, nawet bez zysku?


Nie chcę łamać regulaminu, nie chcę robić konkurencji, po prostu jak zdobyć te 10 punktów???


Dzięki. Paulina.

Wiadomość 1 z 67
ostatnia odpowiedź
66 ODPOW. 66

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Witam,

 

Również potrzebuję kilka komentarzy.

Pozdrawiam

Wiadomość 31 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Witam,

 

i ja również potrzebuję Komentarzy 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 32 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Dzeń dobry,                                                                                                                                                                                    Sprzedaż na eBay.de czy innym nie jest uzależniona od komentarzy. Są sprzedający , którzy po prostu nie zrobią z Tobą transakcji bo jesteś nową użytkowniczką na eBay.pl. Dodanie komentarza po transakcji czyli po zakończonej transakcji , po wysyłce przedmiotu nie jest obligatoryjne dla sprzedającego i kupującego. Za granicą nie każdy sprzedający i kupujący musi go wystawić , a ponaglanie jest zle widziane. Jeżeli w opcjach swojego konta nie wykluczysz państwa lub kontynentu gdzie nie chcesz wysyłać ; to twoja aukcja nie będzie widoczna na ich portalach. Zanim zechcesz sprzedawać za granicą przeczytaj regulaminy ebay.de;ebay.fr; ebay,it. Może okazać się ,że wpadniesz w pułapkę ich regulaminów. Tam również są ludzie nieuczciwi. Wysyłasz przedmiot . Gość pobawi się przez 30 dni. Zakłada spór i żąda zwrotu przedmiotu na twój koszt. Nie zawsze musi go odesłać w idealnym stanie. Tracisz pieniądze. Możesz stracić towar. Możesz nawet dostać negatywny komentarz. Jako sprzedająca nie możesz dać negatywnego komentarza.        Zakaładam ,że bardzo zależy Tobie na sprzedaży za granicą i zdobyciu 10 komentarzy. Wystaw jak najtańsze przedmioty+ koszty przesyłki. Bardzo szybko dostaniesz 10 pozytywnych komenatarzy. Wszystko zależeć będzie od twojej inwencji twórczej.                   Życzę powodzenia i Pozdrawiam

Wiadomość 33 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

PROBLEM ROZWIĄZANY!

 

Cześć,

Ja potrzebuję 50 komentarzy, ponieważ wtedy nie musze używać PayPal i mogę przyjmować płatności na konto.

 

Założyłem profil na faceboku POLSCY SPRZEDAWCY EBAY.

 

https://www.facebook.com/sprzedawcy4ebay/

 

Na profilu możesz się ogłosić i zdobyć komentarze.

 

Zasada działania:

1. Tworzysz aukcję za 1 zł jakiejś drobnej rzeczy np. pocztówki.

2. Ogłaszasz aukcję na POLSCY SPRZEDAWCY EBAY.

3. Czekasz na sprzedasz.

4. Po sprzedaży rewanżujesz się koledze takim samym zakupem.

 

Druga metoda:

1. Kupujesz produkt za 1zł i czekasz na rewanż.

 

Pozdrawiam 🙂

Wiadomość 34 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Witam

Co prawda konto mam juz ponad 10 lat, ale od lat tam nic nie sprzedawalem i przydaloby sie rzeczone 10 komentarzy (aktualnych). Przygotowalem taka aukcje w celu pozyskania komentarzy na zasadzie rewanzu jak wyzej opisane, a dodatkowo kupujacy moga uzyskac realny rabat 10% na caly asortyment mojego sklepu. Klopot w tym ze nie wiem czy taka aukcja jest zgodna z regulaminem na eBayu ??

 

Jak by to nie bylo zgodne to prosze o informacje, usune.

 

Dziekuje i zapraszam.

 

Wiadomość 35 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Nie mogę tego doczytać, czy limit komentarzy równierz dotyczy kont firmowych.

 

Wiadomość 36 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Witajcie!

 

Mam ten sam problem co Wy - brakuje mi komentarzy. Wystawiłem kilka pocztówek za złotówkę - bardzo proszę ludzi dobrej woli o klinięcie "Kup teraz" oznaczenie "Płatności jako wysłanej" oraz wystawienie pozytywnego komentarza oraz najlepszą ocenę.

 

Link do aukcji: http://www.ebay.pl/sch/abm*shop/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

 

Na wpłatę pieniędzy oczywiście nie liczę:) zależy mi tylko i wyłącznie na 10 pozytywnych komentarzach oraz 10 najlepszych ocenach:)

 

PS. Jeżeli ktoś jest w podobenej sytuacji chętnie pomogę:)

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 37 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Witam.

Jestem zainteresowany wymianą komentarzy na ebay.

Proszę o kontakt: lucek.ch@interia.pl

Wiadomość 38 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Dodałem Ci pozytyw na ebayu. Oczywiście nie chcę kupować pocztówek od Ciebie w realu. 🙂 Proszę o kontakt na piotr.musial3@gmail.com. Chciałbym otrzymać zwrotnie komentarz pozytywny.

Wiadomość 39 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Witam.
Jestem zainteresowany wymianą komentarzy na ebay.
Proszę o kontakt skype: rafkosek
Wiadomość 40 z 67
ostatnia odpowiedź