Jak zdobyć 10 komentarzy???

Chciała bym handlować na zagranicznym ebayu. Oczywiście muszę najpierw zdobyć 10 komentarzy od kupujących i poczekać 90 dni.


Proroszę o wskazówki jak to zrobić???


Tak, wiem coś sprzedać, problem w tym, że akurat dziedzina która mnie interesuje (modele rc) w Polsce na ebay.pl jest jałowa, nie ma zainteresowania (konkurencyjny portal robi swoje). Za granicą było by łatwiej, ale nie można, bo nie mam komentarzy...


Więc, co tu sprzedać, nawet bez zysku?


Nie chcę łamać regulaminu, nie chcę robić konkurencji, po prostu jak zdobyć te 10 punktów???


Dzięki. Paulina.

Wiadomość 1 z 67
ostatnia odpowiedź
66 ODPOW. 66

Jak zdobyć 10 komentarzy???

 

 

Wiadomość 11 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Podobny problem, więc nie zakładam nowego tematu Towaru na sprzedaż nazbierało mi się tyle, że muszę wynajmować już drugą komórkę, żeby go składować. Niestety towar wyłącznie na rynki zagraniczne, a bez komentarzy na ebay.pl nie ruszę, i tak leci miesiąc za miesiącem...

Wiadomość 12 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

też mamy problem ze zdobyciem 10 komentarzy obnizamy ceny i nic

Wiadomość 13 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

zdobycie 10 komentarzy w sposób uczciwy jest pratycznie niemożliwe , kilka razy wystawiałem koła dojazdowe do samochodu na licytację od 1zł i mimo to nikt sie nie skusił . To dramat 😞 

Wiadomość 14 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

mało tego o czym jak widzę nikt tutaj nie wspomina , maja to być komentarze od kupujących (!!!)  więc kupowanie czegoś na siłę i komentarze od sprzedających nic nam nie dają. Chętnie zapytałbym pracowników serwisu jak to zrobić , ale szablonowe odpowiedzi nieczego nowego do sprawy nie wnoszą .

Wiadomość 15 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Witam,

 

 

Spotkałem się z podobnym problemem jak Państwo mimo atrakcyjnej ceny wystawiłem od 1 zł zainteresowanie aukcjami praktycznie zerowe hym sam nie wiem może coś źle robię.

Wiadomość 16 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Ja tez mam z tym problem.

Wiadomość 17 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Hej, czy aby rozpocząć sprzedaż na zagranicznych ebay-ach np.ebay.com trzeba mieć zagraniczny nr telefonu, żeby zweryfikować konto?

 

Wiadomość 18 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Witam

czy ktoś zna jakiś dobry sposób na promowanie swoich produktów.Wystawiam juz jakiś czas, mam dobre ceny i nic.jak to zdobyc te 10 komentarzy????

Wiadomość 19 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

mam ten sam problem potrzebuje komentarzy.

Wiadomość 20 z 67
ostatnia odpowiedź