Jak zdobyć 10 komentarzy???

Chciała bym handlować na zagranicznym ebayu. Oczywiście muszę najpierw zdobyć 10 komentarzy od kupujących i poczekać 90 dni.


Proroszę o wskazówki jak to zrobić???


Tak, wiem coś sprzedać, problem w tym, że akurat dziedzina która mnie interesuje (modele rc) w Polsce na ebay.pl jest jałowa, nie ma zainteresowania (konkurencyjny portal robi swoje). Za granicą było by łatwiej, ale nie można, bo nie mam komentarzy...


Więc, co tu sprzedać, nawet bez zysku?


Nie chcę łamać regulaminu, nie chcę robić konkurencji, po prostu jak zdobyć te 10 punktów???


Dzięki. Paulina.

Wiadomość 1 z 67
ostatnia odpowiedź
66 ODPOW. 66

Jak zdobyć 10 komentarzy???

juraj_janosik
Użytkownik

Przede wszystkim cięzko pracując, albo też niemal kupując produkty, np. doładowania cokolwiek..Ale pamietaj, że nawet jak będziesz wystawiał an zagranicznym ebayu obowiazują cię większe limity niż w Polsce...Ponadto warto spróbować wypromować serwis tutaj w Polsce np poprzez facebook czy Twitter..to się zawsze przydaje...


-------------------------------------------------------------------
http://stores.ebay.pl/Juraj-von-Liptovsky-Mikulas?_rdc=1

Wiadomość 2 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Dzięki, doładowania już próbuję, dzięki temu forum już coś się ruszyło.


Ten pomysł z facebokiem może być niezły, są jeszcze fora temetyczne.


Będę drążył, ale ogólnie ebay.pl to straszna mizeria...


 


Apropos pozytywów, są jakieś większe wymagania by sprzedawać na ebay.de?


 

Wiadomość 3 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

~Będę drążył, ale ogólnie ebay.pl to straszna mizeria...


 


PL - tak.


 


Uderzaj na zachód.

Wiadomość 4 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

p-b-c napisz do mnie htdpl(at)yahoo.com


pogadamy

Wiadomość 5 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

witam mogłabym cię prosić o kontakt mailowy?

 

Wiadomość 6 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Witam, podłącze się pod ten temat by nie zakładać nowego.

 

1. Czy jeżeli 1 osoba kupiła w jeden dzień dwa przedmioty na moich aukcjach, to liczy się to jako dwie sprzedaże czy jedna.

Idąc dalej, czy jeżeli jedna osoba kupi 10 różnych produktów na moich aukcjach to mogę sprzedawać za granicą?

 

2.Czy jeżeli będę posiadał konto firmowe, to też muszę czekać 90 dni, żeby sprzedawać za granicą?

pozdrawiam

Wiadomość 7 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

W odpowiedzi na pytania

 

1. Czy jeżeli 1 osoba kupiła w jeden dzień dwa przedmioty na moich aukcjach, to liczy się to jako dwie sprzedaże czy jedna.

Idąc dalej, czy jeżeli jedna osoba kupi 10 różnych produktów na moich aukcjach to mogę sprzedawać za granicą?

 

Lyczy sie jako 2 sprzedaze ale komentarz za dwie i tak bedzie jeden. Czyli 2 z transakcji ale na kocie bedzie jedna gwiazdka.

Czyli jezeli sprzedaz jednej osobie 10 przedmiotow jednego dnia wciaz bedziesz miec 1 komentarz. Czyli nie bedziesz mogl sprzedawac za granice bo bedzie Ci brakowac jeszce 9 komenatarzy.

 

2.Czy jeżeli będę posiadał konto firmowe, to też muszę czekać 90 dni, żeby sprzedawać za granicą?

 

Wymogi sa takie same - tak mi sie przynajmniej wydaje. Moze ktos znalazl ze jest inaczej ?

 

 

 

Wiadomość 8 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Hej,

Jestem początkującym sprzedawcą, mam ten sam problem z aukcjami innymi niż na ebay.pl. Brak 10 komentarzy.

 

Miałem jednak dziwną sytuację, że pomimo zerowego dorobku komentarzy jako spredawca (jako kupujący miałem 2) udało mi się wystawic dwie aukcje na ebay.com. Od razu sprzedałem tam 4 przedmioty, ale niestety dostałem tylko 2 komentaże, także brakuje jeszcze 8 😞

 

Teraz nie mogę już nic wystawić na ebay.com ... czy ktoś przerabiał takie "dziwne" przypadki ?

 

 

Wiadomość 9 z 67
ostatnia odpowiedź

Jak zdobyć 10 komentarzy???

Mam ten sam problem ,na jednym profilu nie mialam ani jednego komentarza i wystawilam od razu 3 przedmioty na ebay.com ktore od razu sprzedalam dostalam pozytywne komentarze i na tym utknelam dalej nie moge sprzedawac bo brak durnych 7 opini,doradzono mi abym zarejestrowala nowe konto na ebay.com ale lipa bo trzeba miec amerykanska komorke w celu potwierdzenia konta ,support center zalamal rece i sugeruje kolekcjonowac opinie ciekawe z kąd??????????zmuszają ludzi do kupowania tyle że niema gwarancjii ze ktos ci wystawi komentarz!!!!!!!!!

widac maja ludzi w dupie

Wiadomość 10 z 67
ostatnia odpowiedź