anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

Wczoraj o godzinie 9.13 , zostały podjęte działania na moim koncie, z niewiadomych przyczyn zostały usunięte wszystkie oferty pod blisko dwóch lata działania konta!!! 

 

Delikatnie mówiąc jestem w rozsypce... z niewiadomych mi przyczyn moja oferta handlowa (2 lata pracy ) zostały zniszczone, spełniam standardy, towar wysyłam regularnie na czas, problemy i spory staram się rozwiązywać szybko i sprawnie, zawsze staje na głowie żeby klient był zadowolony, a oni mnie posądzają o coś takiego. 

 

"Witaj , eBay opiera się zaufaniu i chcemy, aby nasz serwis był miejscem zawierania bezpiecznych transakcji. Dokonaliśmy przeglądu Twojego konta, ponieważ mamy zastrzeżenia do Twoich działań związanych ze sprzedażą. W wyniku analizy podjęliśmy następujące kroki wobec Twojego konta:
- Bezterminowo ograniczyliśmy Ci możliwość sprzedaży. Nie możesz korzystać z innych posiadanych kont ani zarejestrować nowych kont w celu prowadzenia sprzedaży na eBay. Takie działania mogą spowodować nałożenie na Twoje konta kolejnych limitów i ograniczeń lub ich zawieszenie.
- Usunęliśmy wszystkie Twoje aukcje. Lista ewentualnie usuniętych aukcji znajduje się w dalszej części tej wiadomości.
- Mamy zapisane wszelkie związane z tym opłaty na konto.

Nadal możesz licytować i kupować przedmioty oraz dokończyć transakcje, które już są w toku."

 

Jednym słowem jestem załamany, nie mam odpowiedzi co jest tego powodem, mam do wysłania z ostatnich dwoch dni około 15 przesyłek , nie mogę zweryfikować do jakiego kraju powinienem je wysłać bo zamiast kraju są cyferki, trackingu też nie mogę dodać.

 

Ebay milczy, ja rozkładam ręcę , dzwoniłem w różne miejsca, od PayPal pytając czy może mają kontakt bezpośredni do polskiego eBaya, ale zero informacji.

 

Jestem zdruzgotany w jaki sposób zostałem potraktowany, prowadzę legalnie działającą firmę , płacę regularnie faktury a zostałem potraktowany jak jakiś oszust , złodziej ! 

 

 

"Jeśli uważasz, że popełniliśmy błąd lub ktoś inny uzyskał dostęp do Twojego konta bez zezwolenia, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Aby się z nami skontaktować, przejdź do serwisu eBay.pl i u góry strony kliknij łącze Pomoc i kontakt.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.
Dziękujemy,

eBay"

 

Czy może ktoś z was ma jakiś namiar , może kontakt mailowy, nie mówię o numerze telefonu do osoby z którą mógłbym się skontaktować? 

Zastanawiam się czy nie udać się z tą sprawą do Radcy Prawnego, nie zamierzam tego tak zostawić, czy nie skierować tego do odpowiednich Organów.

Wiadomość 1 z 17
ostatnia odpowiedź
16 ODPOW. 16

Dot.: Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomyc

Na ebay też wystawiają ? 

Ebay to jest wielka niewiadoma  tego serwisu nie można porównać do INNYCH 

 

Przy wystawianiu aukcji (z reguły) na górze pokazuje się napis że wykryto podobną ofertę.

Może po prostu nie zwróciłeś uwagi .

Wiadomość 11 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomyc

oczywiscie ta firma wystawia aukcje na ebayu w roznych jezykach, zdjęcia są wszystkie te same, ja nigdy nie zauwazylem zeby mi sie cos na gorze pokazywało że wystawiam jakas podobna aukcje, tytul jest zupelnie inny w jezyku niemieckim a inny w angielskim, opis tez wtedy jest w jezyku niemieckim a nie angielskim , to jest dla mnie nie normalne, cena tez jest inna , gdzie tu mowa o dublowaniu

Wiadomość 12 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomyc

Wiadomość 13 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomyc

czy masz opcje telefonicznego kontaktu z Ebay?

**************************************
Wiadomość 14 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomyc

niestety nie mam , byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi w tym pomógł

 

 

Wiadomość 15 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomyc

Z maila od eBay wynika, ze wystawiales podrobki, albo przedmioty naruszajace cudze prawa do wlasnosci intelektualnej.

 

Nic z tym nie zrobisz, chyba, ze udowodnisz, ze sprzedawales oryginalne przedmioty.

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 16 z 17
ostatnia odpowiedź

Dot.: Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomyc

Czesc,Ja tak samo miałem zawiesinę konto bez określonego powodu ,pisałem do serwisu ze Stanów ,pisałem również do polskiego działu wsparcia i nic .Pomogło tylko oficjalna strona eBay.pl na Facebooku, opisałem sytuacje i za 2 godziny odblokowali konto.Powodzenia
Wiadomość 17 z 17
ostatnia odpowiedź