anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przy mojej przesyłce z Chin mam status "leaving Beijing Airport going to next airport/seaport" 18dni

Przy mojej przesyłce z Chin mam status "leaving Beijing Airport going to next airport/seaport" z 04....

 

Czy ktoś ma doświadczenie w tej kwestii? Miał może podobnie albo wręcz na odwrót? Dodać mogę o swojej przesyłce że jest bardzo duża - pudło 1.5mx0.6mx1.3m.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Przy mojej przesyłce z Chin mam status "leaving Beijing Airport going to next airport/seaport" 18dni

Witam ,                                                                                                                                                                                         Pytasz czy to normalne ,że status twojej przeyłki nie uległ zmianie? Nie wiem jak sprawa wygląda przy wysyłce z Chin. Mogę jedynie powiedzieć jak sprawa wygląda przy wysyłce paczki z Polski do Chin. Większość przesyłek jest transportowana do Chin drogą lotniczą. W miejscu docelowym paczka może być transportowana z lotniska do odbiorcy drogą lądową i czas dostarczenia ulega znacznemu wydlużeniu. Co do wymiarów przesyłki to raczej nie ma znaczenia o ile przepisy przewożnika na to zezwalają. Obwód paczki nie może przekroczyć 3 mb. Waga tylko do 20 kg. Inne przesyłki są transportowane drogą lądowo- morską. Średni czas dostarczenia paczki z Polski do Chin to jak pamiętam około 12 dni . Czas wydłuża się tylko od wysłania przez pocztę polską oraz WER. Jak paczka opuści już terminal WER i jedzie  na lotnisko to trzeba liczyć dopiero te 12 dni . Status paczki można sprawdzać na stronie ; www.17track.net ( jest opcja j,polski) .Podajesz numer paczki i nazwę przewoznika ( w twoim przypadku- Post Chines) . Zakładam ,że paczka została wysłana z Chin do Polski pocztą lotniczą. Zyczę powodzenia i szybkiego odebrania paczki w Polsce. Status paczki może ulec zmianie w momencie dostaczenia paczki do Polski. Tak działa poczta na całym świecie. Jedna lepiej a druga gorzej.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Przy mojej przesyłce z Chin mam status "leaving Beijing Airport going to next airport/seaport" 18dni

Paczka jest przewozona do nastepnego punktu na trasie. Ze wzgledu na rozmier poplynie statkiem (za dua na samolot) tak wiec moze potrwac .... po zaladowaniu na statek powinni zeskanowac to zobacz w ktorym porcie . mam nadzieje ze gdzies blizej Polski oraz ze statek poplynie prosto do Polski czy Europy a nie wpierw na antypody.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź