anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayPal bezpodstawnie zamknął sprawę (spór/roszczenie) twierdząc, ze jednak przedmiot otrzymałem

https://nolp.dhl.de/nextt-online-public/en/set_identcodes.do?lang=de&idc=CY728721846DE wkleiłem link do wersji ze statusem po angielsku bo domyślam się, ze debile z PayPal czytali wersję niemiecką lub polską, gdzie ostatni status brzmi "przesyłka została odebrana". Przez kuriera a paczkomatu niemieckiego DHL Paket. Nie mogąc ponownie otworzyć sporu z powodu nie dostarczenia wybrałem jaką opcję odwołania gdzie niestety na siłę ustawił się porwód - niezgodność towaru z opisem. Nie wiem co robić, jestem w plecy prawie 1000zł. Sprzedawca to jakiś starszy gość z niemiec, który nie odpowiada na żadne wiadomości. Info jakie otrzymałem od Paypal to "W odpowiedzi na Twoje roszczenie sprzedający przekazał nam informacje o monitorowaniu przesyłki. Przejrzeliśmy dane dostępne w systemie monitorowania przesyłek online firmy wysyłkowej i na ich podstawie potwierdziliśmy dostawę towaru. Z tego powodu sprawa została zamknięta. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w rozwiązaniu tego problemu. " Jeśli jakoś tematu nie odkręce będzie to największa wtopiona przeze mnie kwota w całym moim życiu. Do dupy jest ten program ochrony kupujących. Ewidentnie widać, że w Paypalu idioci nie zrozumieli statusu przesyłki bo inaczej by nie zamknęli sprawy lecz wstrzymali ją bo do zamknięcia sprawy mają 30 dni od momentu jej założenia a minęło raptem 5 dni.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

PayPal bezpodstawnie zamknął sprawę (spór/roszczenie) twierdząc, ze jednak przedmiot otrzymałem

Mam taki sam problem, sądze że ludzie w paypal nawet tego nie czytają to jakis automat wysyła mi odpisali dokładnie to samo co tobie poprostu trzeba kasować konto paypal bo ochrony to tam żdnej nie ma. Wiem że już puźno piszę ale czy coś z tego wszło na plus tobie?

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

PayPal bezpodstawnie zamknął sprawę (spór/roszczenie) twierdząc, ze jednak przedmiot otrzymałem

Witamy w gronie uszczęśliwionych przez ponadnarodowy koncern e-bay & Pay Pal.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź