anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący otworzył spór ,otrzymał zwrot pieniędzy z mojego konta.Przesyłkę odebrał co robić???

Kupujący otworzył spór za nieotrzymaną przesyłkę.Otrzymał zwrot pieniędzy z mojego konta.Przesyłke odebrał po ok.dwóch tygodniach.Nie odpowiada na moje e-maile i nie ma ochoty zwrócić pieniądze.Wysyłam mu faktury PayPal.Ignoruje je.Mam dokument Poczty Chilijskiej że odebrał przesyłkę.Co robić????

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Kupujący otworzył spór ,otrzymał zwrot pieniędzy z mojego konta.Przesyłkę odebrał co robić???

odwolaj sie od decyzji Paypala - powinien byc link do tego celu w sporze jesli nie jest juz za pozno. Moze skoryguja. To wszystko co  mozesz zrobic

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Kupujący otworzył spór ,otrzymał zwrot pieniędzy z mojego konta.Przesyłkę odebrał co robić???

Dzięki za odpowiedz ale pieniądze zabrał Ebay i raczej nie ma szans na odwołanie.Wyszedł jeszcze lepszy numer bo Chilijczyk twierdzi ze przesyłkę odebrał ktoś inny z podpisem.W śledzeniu faktycznie tak jest inna miejscowość i podpis.Poczta Polska na drugie odwołanie odpowiada że dostarczono.Poczta Chilijska to samo a klient nie ma paczki.Paranoja w dobie śledzenia.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź