anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaka firma wyślę przesyłki kurierskie do Niemiec do 10euro brutto?

luxeddeutschland
Użytkownik

Witajcie


Zamierzam wejść ze swoją firmą na rynek niemiecki i za pośrednictwem eBaya dotrzeć do niemieckich klientów. Sprzedaję oryginalne, nowe ubrania. 90% przesyłek to paczki do 1-1,5kg (np para spodni, bluza, koszulka, kurtka) - czasami zdarzy się wieksze zamówienie, jednak raczej nigdy nie będzie paczki większej niż 30kg:) Zatem małe, lekkie paczki.


I tutaj pytanie do Was eBayowicze.


Szukałem i nie mogłem znaleźć firmę która wyśle paczki z Polski do Niemiec o jakich wyżej napisałem do 10euro...Zależy mi na ubezpieczeniu już w cenie (do 100euro już jest w porządku), dostawie w jakieś 48h, wiadomo bezpieczeństwo, wysoka skuteczność doręczeń (w przypadku gdy adresata nie spotkają w domu, następnego dnia druga wizyt i przy niej brak opłaty).


Znalazłem Polską firmę która wysyła do Niemiec paczki bez względu na wielkość zamówienia za 7euro - handlując przy tym nowymi ubraniami, więc idealnie tak jak ja. Firma to DHL - jak wiadomo w Niemczech to ich poczta krajowa. Kontaktowałem się z nimi, mieli oddzwonić odnośnie ew. umowy na wysyłki ale nie odezwali się i cisza z ich strony (taki pracownik który olewa klienta u mnie dnia by nie przepracował).



Pozdrawiam, dziękuję za odpis.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Re: Jaka firma wyślę przesyłki kurierskie do Niemiec do 10euro brutto?

h2watereu
Użytkownik

Witam serdecznie,


proponuje rozwiazanie naszej firmy jesli chcecie Panstwo otrzymac oferte prosze o kontakt info@paket.pl


pozdrawiam


Asia

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Jaka firma wyślę przesyłki kurierskie do Niemiec do 10euro brutto?

all-tech_pl
Użytkownik

Witam



Polecam firmę brokurier.pl każdy może wysyłać dowolną liczbe paczek kurierem UPS w bez umowy w super cenach



Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Jaka firma wyślę przesyłki kurierskie do Niemiec do 10euro brutto?

Ja polecam firmę SEND-2. 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Jaka firma wyślę przesyłki kurierskie do Niemiec do 10euro brutto?

W naszej firmie (jesteśmy brokerem takich kurierów jak DHL, UPS, DPD), paczki do Niemiec do 30 kg to koszt 81,08 zł netto. Doręczenie 2-3 dni robocze, ubezpieczenie do 5000 zł jest bezpłatne.

 

Pozdrawiam, 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź