Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Angielski / Polski bardzo proszę o przetłumaczenie

Marku, proszę mi to przetłumacz, bo znowu jakieś bzdury wyszły Sorry about the error - These would have gone international signed for. I can see you are buying a lot of these items from me. In future, do you want me to let you know when I get new sto...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ANG. na POL.

Please take the time now to complete the purchase of your merchandise by clicking on this link: -------------------------------------------------------- https://chnla.com/r.asp?p=12001364&t=22565001&i=13172944 ----------------------------------------...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 87 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

POL. na ANG.

Po wylicytowaniu przedmiotów gdy chcę za nie zapłacić , nie mogę zrezygnować z ubezpieczenia paczki ,a na aukcji pisze że ubezpieczenie jest opcjonalne proszę dać mi możliwość wyboru .Rezygnuję z ubezpieczenia. Z góry wielkie dzięki

ANG. na POL.

Check-Out Now! Click the Pay Now button at the top of this listing to immediately proceed with our checkout and payment process. Please note that the Pay Now button is ONLY available after winning an auction or completing a Buy It Now purchase. If yo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 118 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę z pol. na ang.?

Sprzęt doszedł zepsuty, nie mam zamiaru go odsyłać ponieważ koszty przewyższą produkt, który u pana zakupiłem także proszę o jakieś rozsądne rozwiązanie czekam? oraz Moja propozycja jest taka proszę zwrot części pieniędzy?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pol. na Ang...dzięki

Proszę o przetłumaczenie na polski dzięki Proszę wysłać jeszcze raz fakturę ,ale bez ubezpieczenia US $5,99!!!!!!!!! Jeszcze to : Mp4 jeden doszedł zepsuty zawiesza się przy starcie !!!

POL --> ANG

Jeżeli ktoś mógłby przetłumaczyć poniższy tekst na angielski to byłbym wdzięczny: Proszę o dokonanie zmiany na aukcji w opcji wysyłka do: USA, na wysyłka do: CAŁY ŚWIAT, ażebym mógł licytować.