Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

PODSTRONA - ściąga najczęściej używanych zwrotów

My nie znający języków obcych często prosimy o tłumaczenie tych samych tekstów. Wiem że jest wyszukiwarka ale nie łatwo tam coś znależć, mam translator (nawet 3 wersje)ale stosuje go do odczytywania tekstu, natomiast listy do Niemców chce pisać w cyw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 189 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz rzeczy autentycznych markowych

Zwracam się z prośbą o wyjaśnienie mi następującego problemu: Jestem osoba która kupuje i sprzedaje na Ebay.uk i mogę powiedziec ze robię to bardzo często, więc Ebay m ze mnie dość duże kozysci...Niestety moim hobby są rzeczy markowe jak Gucci czy He...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 100 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zadanie pytania po niemiecku w aukcji ebay

Dzień Dobry, proszę o pomoc w zakresie sformułowania pytania w języku niemieckim do Sprzedającego na niżej podanej aukcji, z opisu aukcji rozumiem że ta część powinna pasować do Forda Scorpio 2,9i oraz 2,9i 24Vtymczasem mój mechanik twierdzi że jest ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 323 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Tłumaczenia

Proponuje usługi w zakresie tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 579 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

tłumaczenie - język szwedzki

Jestem w małym konflikcie z użytkownikiem szwedzkiej Tradery ( część ebay ). Chce korespondować tylko w języku szwedzkim. Jego ostatnie wiadomości tłumaczone przez google tłumacz są wg mnie obraźliwe ( być może translator źle tłumaczy ). Ja korespond...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 186 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o przetłumaczenie na j.angielski

Czy otrzymała już Pani przedmiot/paczkę?Zrobiłam wszystko co mogłam, niestety nie odpowiadam za działania poczty.Zgłosiłam reklamację i czekam na odpowiedź poczty w USA którą powinnam otrzymać za miesiąc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 224 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomoc językowa w wystawieniu na ebay.com (angielski)

Witam, chciałbym wystawić samochód Campingowy na eBay. Niestety w polskiej wersji nawet nie ma takiego konkretnego działu dla tych samochodów, tak więc pomyślałem aby spróbować wystawić na ebay.com w angielskiej wersji. Czy może mi ktoś przetłumaczyć...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1075 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o przetłumaczenie na angielski

Wiele osób płaciło mi wpłacając pieniądze na konto bankowe. Ty jak widzę masz jakiś problem. Nie dostałem od Ciebie żadnego pytania. Jeśli nie chcesz pocztówki, którą kupiłeś to napisz. Nie musisz kłamać !

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 374 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przetłumaczenie dwóch zdań

Proszę o przetłumaczenie dwóch zdań: "Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Kupujesz produkt od legalnie działąjącej firmy."

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 588 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prztłumaczenie prostego zdania

Witam, Proszę o przełtumaczenie prostego zdania: "Po dokonaniu wpłaty klucz zostaje wysłany na adres email kupujacego" Dziękuję i Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania