Centrum odpowiedzi
Tutaj uzyskasz pomoc od innych użytkowników. Centrum odpowiedzi jest przeznaczone do zadawania pytań i szybkiego udzielania odpowiedzi.
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejrzyj strony Społeczności

Dla kupujących

Masz pytanie dotyczące kupowania? Tu uzyskasz odpowiedź od doświadczonych kupujących. Odwiedź równie...

851 Posty

Dla sprzedawców

Zadaj pytanie dotyczące sprzedaży doświadczonym sprzedawcom. Odwiedź również forum dyskusyjne Dla sp...

925 Posty

Transakcje międzynarodowe

Dowiedz się od innych, jak kupować lub sprzedawać za granicą w zagranicznych serwisach eBay.

406 Posty

Wysyłka i płatności

Nie wiesz, jak rozwiązać problem z wysyłką lub płatnością? Zapytaj doświadczonych użytkowników.

365 Posty

Bezpieczeństwo transakcji

Zapytaj eBayowiczów, jak bezpiecznie kupować i sprzedawać. Aby porozmawiać ogólnie na temat bezpiecz...

90 Posty

Aktywność w: Centrum odpowiedzi

Brak reklam na koncie

Witam! Od dłuższego czasu (3 lat) posiadam konto na Ebay.de na którym ranga sprzedawcy spadła poniżej średniej. Z tego powodu po 2 latach nieaktywności nie mogę zacząć korzystać z reklam. Mamy kilka wyświetleń jednak 0 konwersji i na chwilę obecną ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot

Co jeśli sprzedający ma napisane że nie przyjmuje zwrotu ale produkt się nie zgadza albo został uszkodzony co wtedy?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 27 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wezwanie z US o VAT9M

Witam,Dostałem z US wezwanie na minione lata kiedy byłem na ryczałcie o niezgodności sumy wartości z VAT9M a sumą wartości z komunikatów UE czyli z ebaya. Wiem że chodzi o opodatkowanie usługi ebay (oplata za sklep i prowizje od sprzedaży) ale jeśli ...

yo

fartownie cieć nie podał numeru przesyłki zwrotnej i paypal skorygował na moją korzyść

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 10 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dałem się wydymać na 2700E

paypal i reverb, wysłałem sprzęt do usa, facet po miesiącu wali jakieś komentarze domaga się przesłania pieniędzy. Odmówiłem założył spór i paypal zakosił mi 2700 euro. W paczce zwrotnej otrzymałem cegłówkę zamiast sprzętu. Paypal pisze bym zgłosił s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 91 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polityka zwrotów

Witam. Ostatnio chciałem zmienić politykę zwrotów swojego starego sklepu. Jednak nie mogę nigdzie znaleźć opcji żeby to zrobić. Ktoś wie gdzie znajdę możliwość zarządzania polityką sklepu?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 21 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Warunki oraz polityka zwrotów i nie tylko

Hejka. mam mega ważne pytanie. Ostatnio staram się odnowić stare nieaktywne konto. Zorientowałem się że nie ma na nim żadnych warunków dostawy wysyłki itd. Jestem w tym kompletnie zielony i zastanawiam się jak napisać taką politykę?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 15 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka wysłana na inny adres

Cześć! Wysłałem paczkę na inny adres niż podał kupujący - wysłałam do jego kolegi, za prośbą. Jak ma osoba kupująca potwierdzić, że paczka została dostarczona? Już została dostarczona.Dzięki temu dostanę potwierdzenie i wysłane pieniądze.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 15 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca anulował zakup a zwrot poniesionych kosztów

Cześć kupiłem ostatnio samochód na aukcji kup teraz z Niemiec . Kontaktowałem się że sprzedawcą związku z odbiorem samochodu. Zleciłem odbiór samochodu zewnętrznej firmie. Dzień przed odbiorem samochódu sprzedawca anulował zakup ze względu na :"Sprze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 20 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Przydatne strony

Sprawdź nasze zasady korzystania z forów Społeczności eBay oraz inne pomocne strony dla kupujących i sprzedawców..

Autorzy z największą liczbą podziękowań