Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Witam! Czy jest możliwość zrobienia sobie kilkunastu szablonów na Ebay.de. Chodzi o to żebym miał juz dostosowany szablon do danej aukcji (czyli wybraną kategorie, wstawiony szablon tzn. szatę mojej strony(aukcji), wybrany juz koszt przesyłki itd.)Ch...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5779 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

VAT od sprzedaży do UK od 01.01.2021

Po nowym roku sprzedaż do UK , będzie automatycznie obciążana 20% VAT . ( podobnie jak sprzedaż do Norwegii czy Australii ) https://strefasprzedawcy.ebay.pl/aktualnosci/wrzesien-2020/vatJako vatowiec , co robić by sprzedaż nie była podwójnie opodatko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3093 Wyświetlenia
  • 31 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

NUMER PASZPORT LUB PRAWOJAZDY DO UAKTUALNIENIA DANYCH

3 dni temu sprzedałem przedmiot. Ebay natychmiast zablokował pieniądze i żąda uaktualnienia danych. Trzeba wpisać numer dokumentu, a do wyboru jest PASZPORT i PRAWOJAZDY. Nie mam PASZPORTU i nie mam PRAWOJAZDY. Mam za to DOWÓD OSOBISTY, jak każdy z n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 591 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak rozpoczać sprzedaż na Ebay.de DG Ryczałt

Hej jestem na ryczałcie 8% chciałbym rozpocząć sprzedaż na ebay.de. Branża ,to Używane meble. Mam kilka pytań do doświadczonych użytkowników.1.Czy muszę zgłośić do VAT-Eu, Nip-Eu2.Czy miejsce wysyłki może być z Polski ?3. Czy potrzebuje kasę fiskalną...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 32 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o pomoc - DG Ryczałt - kasa fiskalna a sprzedaż zagranicę

Witam Niestety ale alledrogo ostatnio zaszło mi niesamowicie za skórę i postanowiłem coś zmienić. Drodzy Forumowicze, chciałbym założyć sklep internetowy na angielskim ebayu po prześledzeniu kilku watków na forum zauważyłem że na naszym rodzimym ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 287 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwracany przedmiot został podmieniony

Kupujący zamówił ode mnie przedmiot a jego stan był udokumentowany zdjęciami produktowymi był praktycznie jak nowy. Przed wysyłką porobiłem dodatkowe dokładne zdjęcia przedmiotu aby uchronić się przed potencjalnym oszustwem. Klient zgłosił problem z ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 42 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay okradło mnie na 550 euro i chce jeszcze więcej

Proszę o pomoc bo już nie mam sił jak rozwiązać tą sprawę. Sprzedałem trzy komputery przez eBay nagle sobie wymyśli blokadę konta. Okazało się że niby na moje dane było konto kiedyś jakieś i nie mogę sprzedawać co jest nie prawda. Dwa komputery dotar...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 38 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana numeru rachunku

Zmiana numery rachunku i zablokowane konto, bo na nowym koncie brak adresu w wyciągu. Próba powrotu do starego konta zakończona niepowodzenie. Support przestał kompletnie odpowiadać. 500 transakcji, 3 lata w serwisie i 100% pozytywnych komentarzy. Ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 36 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Ustawili 3-5 dni robocze na przesyłki priorytetowe po europie,dzisiaj minął 5 dzień i mam spór,facet pisze że minął termin i mam mu podać numer przesyłki (który znał przed założeniem sporu) nic tylko usiąść i zapłakać,trzeba się powoli zwijać z polsk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1224 Wyświetlenia
  • 14 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszty wysyłek a mozliwość wyboru kraju

Witam.Chciałbym zapytać w imieniu kolegi który sprzedaje przez ebay.Jest to firma która sprzedaje na wszystkie kraje.Problem pojawia się przy kosztach wysyłki np na wszelakie wyspy (np majorka czy wyspy kanaryjskie).Wyspy te należą do krajów które ok...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 272 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dyrektywa Dac7

Witam. Sprzedałem kilka drogich przedmiotów z kolekcji na ebay.de. Nie przekroczyłem limitu 30 transakcji, lecz już limit 2 tyś euro bez problemu. I teraz pytanie jest następujące ...mieszkam w Polsce a Polska nie wdrożyła dyrektywy...zatem informacj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 344 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie na ebay.de z prywatnego konta

Witam, Chcę zacząć sprzedawać na ebay.de jako polska zarejestrowana firma z polskim nipem. Czy mogę to robić z konta prywatnego? Jak wtedy wygląda sytuacja z płaceniem podatku? Czy normalnie standardowo mogę dołączać paragon do każdej transakcji, czy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wyszukaniem własnej ofetry

Cześć, Wystawiłem ofertę sprzedaży. Aukcja od 1 zł + Kup Teraz! W panelu użytkownika niby z ofertą jest wszystko ok, ale za pomocą wyszukiwarki nie mogę jej wyszukać wśród wszystkich ofert, nawet zawężając filtrowanie tylko do własnego użytkownika. N...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 22 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania