Dla sprzedawców
Porozmawiaj z innymi na temat sprzedawania i narzędzi dla sprzedawców lub zgłoś błąd lub problem techniczny.
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejrzyj strony Społeczności

Aktywność w: Dla sprzedawców

Jak stworzyc szablon na ebay.de

Witam! Czy jest możliwość zrobienia sobie kilkunastu szablonów na Ebay.de. Chodzi o to żebym miał juz dostosowany szablon do danej aukcji (czyli wybraną kategorie, wstawiony szablon tzn. szatę mojej strony(aukcji), wybrany juz koszt przesyłki itd.)Ch...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5777 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem oszukany i poniżony przez Ebay!

Jestem strasznie rozczarowany polityką serwisu! Sprzedałem przedmiot za granicę, wysłałem go natychmiast listem poleconym priorytetowym za potwierdzeniem odbioru. Kupujący otworzył mi sprawę, twierdząc że przedmiotu nie otrzymał. Szybko poszedłem na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 11826 Wyświetlenia
  • 26 odpowiedzi
  • 3 podziękowania

VAT od sprzedaży do UK od 01.01.2021

Po nowym roku sprzedaż do UK , będzie automatycznie obciążana 20% VAT . ( podobnie jak sprzedaż do Norwegii czy Australii ) https://strefasprzedawcy.ebay.pl/aktualnosci/wrzesien-2020/vatJako vatowiec , co robić by sprzedaż nie była podwójnie opodatko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3091 Wyświetlenia
  • 31 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spór, zwrot od kupującego nie dotarł

Witam, kupujący otworzył zwrot na eBay de, produkt powinien być u mnie już tydzień temu. eBay z automatu zaznaczył zwrot jako odebrany i jedyna opcja jaką mam to zwrócić pieniądze. Kupujący nie odpowiada na wiadomości. Jak to rozwiązać?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Podwójne przewalutowanie pomimo płatności w PLN

Poproszę o informację czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć dlaczego ebay, pomimo iż kupujący zapłacił w PLN, przewalutowało na Euro i ponownie na PLN? Strata na podwójnym przewalutowaniu jest znacząca. Oczywiście pytania skierowane do ebay w tej sprawie p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 19 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

Witam, mam pytanie jak w temacie. Chodzi mi o to jak zdobyć kontakt do kogoś odpowiedzialnego (przełożonego) za personel. Oczywiście nie wchodzi w grę zapytanie online do obsługi bo nie trafię do odpowiednich osób. Mam już dość wielokrotnego pisania ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2604 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

NUMER PASZPORT LUB PRAWOJAZDY DO UAKTUALNIENIA DANYCH

3 dni temu sprzedałem przedmiot. Ebay natychmiast zablokował pieniądze i żąda uaktualnienia danych. Trzeba wpisać numer dokumentu, a do wyboru jest PASZPORT i PRAWOJAZDY. Nie mam PASZPORTU i nie mam PRAWOJAZDY. Mam za to DOWÓD OSOBISTY, jak każdy z n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 588 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwiększenie limitu

Próbuję wystawić przedmiot z opcją kup teraz ale mój limit jest to kwota 250 PLN (zbyt mało, aby sprzedać przedmiot). Chcę zwiększyć limit z panelu sprzedawcy ale link nie działa. **bleep**?? https://ilowebapp.ebay.pl/ilo/portal

Zamknięte konto... założone na nowo

Kilka lat temu miałem zarejestrowane konto na ebay.Miałem dokonanych kilka udanych transakcji Z niewiadomego powodu nagle moje konto wyparowało. Jedyne co mogłem zrobić to założyć na nowo... na tym samym adresie e-mail. Założyłem konto .. ale już nic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 16 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak rozpoczać sprzedaż na Ebay.de DG Ryczałt

Hej jestem na ryczałcie 8% chciałbym rozpocząć sprzedaż na ebay.de. Branża ,to Używane meble. Mam kilka pytań do doświadczonych użytkowników.1.Czy muszę zgłośić do VAT-Eu, Nip-Eu2.Czy miejsce wysyłki może być z Polski ?3. Czy potrzebuje kasę fiskalną...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 30 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o pomoc - DG Ryczałt - kasa fiskalna a sprzedaż zagranicę

Witam Niestety ale alledrogo ostatnio zaszło mi niesamowicie za skórę i postanowiłem coś zmienić. Drodzy Forumowicze, chciałbym założyć sklep internetowy na angielskim ebayu po prześledzeniu kilku watków na forum zauważyłem że na naszym rodzimym ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 287 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwracany przedmiot został podmieniony

Kupujący zamówił ode mnie przedmiot a jego stan był udokumentowany zdjęciami produktowymi był praktycznie jak nowy. Przed wysyłką porobiłem dodatkowe dokładne zdjęcia przedmiotu aby uchronić się przed potencjalnym oszustwem. Klient zgłosił problem z ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay okradło mnie na 550 euro i chce jeszcze więcej

Proszę o pomoc bo już nie mam sił jak rozwiązać tą sprawę. Sprzedałem trzy komputery przez eBay nagle sobie wymyśli blokadę konta. Okazało się że niby na moje dane było konto kiedyś jakieś i nie mogę sprzedawać co jest nie prawda. Dwa komputery dotar...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 37 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wystawianie produktów

W jaki sposób mogę ustawić cennik do ofert? Chce dodać kuriera DPDAlbo inaczej w jaki sposób skontaktować się z ebay ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 20 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Przydatne strony

Sprawdź nasze zasady korzystania z forów Społeczności eBay oraz inne pomocne strony dla kupujących i sprzedawców..

Autorzy z największą liczbą podziękowań