Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Przetlumaczenie kilku zdan na ang

Witam. Umiem toche angielski ale potrzebuje przetlumaczenie kilku zdan opisu mojej aukcji. Oferuje 100% orginalne włoskie uchwyty meblowe marki Bosetti Maarella.Najwyzsza jakosc - 100% autentycznosci. Aukcja dotyczy koloru nr 22.Jesli chcesz kupic wi...

prosze o przetlumaczenie z polskiego na niemiecki

MOJA SIOSTRA WPŁACILA PIENIĄDZE W KWOCIE 240 EURO NA KONTO KTÓRE PANI MI PODALA TO NIE JEST MOJA WINA ZE PANI PODAŁE JAKIEŚ ZŁE KONTO OCZEKUJĘ WYSYŁKI URZĄDZENIA DO MNIE POD WSKAZANY ADRES JA PIENIĄDZE WYSŁAŁEM NIECH PANI TERAZ ZAŁATWIA ZEBY PANI TE ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 529 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tłumaczenie całego sklepu ebay, na różne języki.

Witam Serdecznie, Jestem nowym użytkownikiem na ebay i chciałbym się dowiedziec, czy istnieje możliwość tłumaczenia sklepu ebay na różne języki, czy istnieje jakaś opcja w ebay, służąca do wpisywania nazw różnych języków? Czy też muszę stworzyć przyk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6325 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o przetłumaczenie zdania na angielski

Sorry for the inconvenience caused to you. 1) The logistics company noted us, your item was returned back to us by China Customs. 2) In order to protect your buyer right, we will refund you the money. If we reship to you by airmail service, then it w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 990 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prosze o przetlumaczenie z polskiego na niemiecki

tak jak w temacie, bede wdzieczny:slowa:League of Legends, elo boost,elo boosting, EUW/EUNEnie maja jakiego kolwiek znaczenia w jezyku polskim, sa to slowa dotyczase grytekst ponizej, do tlumaczenia  Jeżeli miałeś brąz/srebro w poprzednim sezonie :J...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 566 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

AUKCJE EBAY.DE

Hej. Moglibyście ocenić aukcje pod kontem języka niemieckiego? Do tej pory bazowałem na na ebay.co.uk. W tym wypadku de. dużą barierą jest język. Sami oceńcie - każda uwaga mile widziana http://www.ebay.co.uk/itm/VOLKSWAGEN-SKODA-SEAT-SD-CARD-KARTE-...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 651 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o pilne przetłumaczenie z niemieckiego na polski zasad zwrotu ebay.de

Wählen Sie eine Antwort aus:Rückgabe akzeptierenSenden Sie dem Käufer eine E-Mail mit einem Rücksendeetikett. Sie sind für die Kosten der Rücksendung verantwortlich. Bitte warten Sie, bis der Artikel bei Ihnen eintrifft, und veranlassen Sie erst dann...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1119 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

proszę o przetlumaczenie z polskiego na angielski

"Proszę zrobić zdjęcie pudełka i mi wysłać. Gdy ja wysyłałem lalkę na poczcie, nie miała ona żadnego defektu więc odpowiedzialność ponosi pewnie poczta. Proszę przedstawić swoją propozycję jaka to ma być kwota."Z góry Dziękuję

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 830 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania