anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zaginiona przesyłka z Francji do Polski

Witam, Kupujący w ramach reklamacji odesłał zakupiony przedmiot bezpośrednio na adres producenta w Polsce który mu podałem. Producent oświadcza że nie otrzymał takiej przesyłki  mimo że na francuskiej stronie śledzenia jest informacja że dostarczono. Poprosiłem Kupującego aby jako Nadawca przesyłki  dowiedział się kto w imieniu Odbiorcy odebrał przesyłkę (jakiś pracownik itp bo to firma) i poprosiłem o zdjęcie dowodu nadania ponieważ posiadając tylko nr przesyłki nie wiemy do kogo była adresowana. Kupujący odpowiedział jak niżej. Mi wydaje się to co najmniej  dziwne. 

I don t have any document, the person who receive the package sign it to accept the delivery, on the tracking app it says delivered so it mean the document have been signed by someone in Polish producer. The courrier is the official French Post service known as LaPoste, Its Official, and its also the only one since non official post service are illegal in France. Polish producer have the package since it says delivered.

i tłumaczenie tłumacz google

Nie mam żadnego dokumentu, osoba, która otrzymuje paczkę, podpisze ją, aby zaakceptować dostawę, w aplikacji śledzącej jest napisane, że dostarczono, więc oznacza to, że dokument został podpisany przez kogoś w polskiej firmie. Kurier to oficjalna francuska usługa pocztowa znana jako LaPoste, jej urzędnik, a także jedyna, ponieważ nieoficjalne usługi pocztowe są nielegalne we Francji. Polski producent ma paczkę, ponieważ jest napisane, że została dostarczona.

Czy francuski nadawca składający reklamację i oczekujący przysłania innego przedmiotu lub zwrotu  pieniędzy nie powinien posiadać dowodu nadania ? Bo aktualnie nie ma na to żadnego dowodu a nr przesyłki nic nie mówi co i do kogo zostało nadane. Czy francuski nadawca wysyłając przedmiot o pewniej wartości nie powinien zadbać aby posiadać taki dokuemnt ? Czy jako nadawca może i powinien złożyć reklamacje u tego francuskiego kuriera aby Ci udowodnili że dostarczyli przesyłkę i kto podpisał jej odbiór ? może rzucili pod drzwi i tyle ...

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0