anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Item location" - lokalizacja przedmiotu

jarekantosik123
Użytkownik

Sprzedaje do UK. Zauważyłem, że wyniki sprzedaży rosną kiedy w lokalizacji przedmiotu umieszczam Wlk. Brytanię. Zauważyłem również że niektórzy polscy sprzedawcy mimo tego że zarejestrowani są w Polsce, jako lokalizację przedmiotu podają inny kraj.


 


Ebay przy wystawianiu tak aukcji zamieszcza ostrzeżenie i teraz pytanie czy miał ktoś przypadek np: zawieszenia konta lub inne tym podobne przygody?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Re: "Item location" - lokalizacja przedmiotu

Zgodnie z obowiązującymi zasadami eBay sprzedający muszą w polu lokalizacji przedmiotu dokładnie i zgodnie z prawdą określić lokalizację, w której znajduje się i z której zostanie wysłany przedmiot.


 


Złamanie tych zasad może stale zawiesić Twoje konto. Jeżeli kupujący zaraportuje ze dostał przedmiot z miejsca innego niż lokalizacja przedmiotu Twoje konto moze zostac azawieszone.


 


Pamietaj ze użytkownicy (kupujacy) czesto sprawdzaj lokalizacje ze wzzgledu na okres oczekiwania na przedmiot oraz koszt wysylki


 


Informacje na temat lokalizacji znajdziesz: http://pages.ebay.pl/help/policies/item-location.html

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: "Item location" - lokalizacja przedmiotu

another290
Użytkownik

Nawet jeśli w lokalizacji  bedzie UK a  w opisie  aukcji  bedzie  napisane ze towar wysylany z Polski?

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Re: "Item location" - lokalizacja przedmiotu

Rozumiem, ze chcesz zachecic uzytkownikow do kupna. Uwierz mi jednak sama jako kupujacy sprawdzam lokalizacje



Raz zamowilam i czekalam wieki na przesylke okazalo sie ze nie jest stad skad zamowilam-rozczarowanie.



Osobiscie nie lubie negatywnych komentarzy wystawiasz ale inny uzystkownik moze to zrobic, do tego jezeli zostaniesz zaraportowany to mozesz miec klopoty.



Osobiscie odradzam



Dodatkowo zapoznaj sie z zasadami na stronie: http://pages.ebay.pl/help/policies/item-location.html

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź