niesłuszny neutral

gosc kupil przedmiot na aukcji, w 2 miejscach było napisane ze czas dostawy to 14-18 dni roboczych, po tyg otworzyl sprawe ze nie otrzymał przedmiotu. Przedmiot dostał w 16 dniu roboczym od zakupu sprawe zamknął ale dał neutrala który mnie irytuje. Czy ebay usuwa takie komentarze jesli jest on nie słusznie wystawiony bo napisal ze fałszywy termin dostawy.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Dot.: niesłuszny neutral

nie usuna go, TEPOLE nie czytaja tego ze termin dostawy jest dlugi, ok tydzien wytrzymuja, ale potem sa schody. Znam to z kilku kont, zawsze to samo. Dla tego przestalem wogole sprzedawac produkty dla ktorych mial by byc tak dlugi termin dostawy bo przez to zamknalem sobie konto z kilkoma tysiacami punktow. Dokladnie na tym sie przewiozlem z 2 lata temu.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: niesłuszny neutral

walcz o usunięcie treści komentarza z tego powodu że kupujący podaje w nim nieprawdę.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: niesłuszny neutral

no i ja zarobilem neutrala, alles i.o. a neutral i jak takiego barana zrozumiec?

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: niesłuszny neutral

250 pozytywów i 1 neutral nie dziwie się że cie h,,j strzela 🙂 raczej ebay ci go nie usunie bo nie ma żadnej podstawy, mi kiedys gosc tez dał neutrala wiec zapytałem się czy był niezadowolony z produktu albo usługi a ten mi na to że jest zadowolony na 90 % ale nie na 100 % 🙂 najgorsze jest że teraz neutral liczy sie do tych całych problemów.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: niesłuszny neutral

A co robicie gdy klient otwiera spór że cos jest uszkodzone i chce zwrot części kwoty, gdy prosze go o zdjęcia uszkodzenia to temat umiera i spór otwarty od 28 września do dzisiaj żadnej reakcji. Oddać sprawę do rozszczygnięcia przez ebay ?

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź