anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

monitorowanie listu poleconego na usps.com

Witam, czy ktoś może wie co oznacza status przesyłki ?

status: Processed Through Sort Facility, data:  August 10, 2013, 1:51 pm, location: ISC NEW YORK NY(USPS)

Wysłałam przesyłkę 8 sierpnia (zaraz po otrzymaniu płatności) listem poleconym priorytetowym, na poczcie otzrymałam informację, że przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 5 dni roboczych od dnia nadania. Dziś mija termin doręczenia przesyłki a status na usps od 10 sierpnia się nie zmienił. Nie wiem czy nieaktualizują statusu a przesyłka jest doręczona czy gdzieś utknęła. Do tego saldo na paypal mam zamrożone a potrzebuję kasy Czy ktoś wie jak się dowiedzieć co dzieję się z przesyłką?

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Dot.: monitorowanie listu poleconego na usps.com

Czy przesylka byla do NY?

Wyglada na to ze posortowana lezy i czeka na odbior lub jest w drodze do docelowego urzedu lub tam lezy i czeka na odbior.

Napisz do kupujacego bo pewnie zostawili awizo. Awizo zostawiaja 3 razy, co tydzien  i potem odsylaja.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego na usps.com

tak przesyłka była do Nowego Jorku : Albertson, NY 11507 USA. Pisłam już do kupującego poprzez formularz z aukji z pytaniem czy otrzymała paczkę albo czy posiada jakieś informacje odnośnie przesyłki ale nie otrzymałam zadnej odpowiedzi 😞

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego na usps.com

dodatkowo na stronie http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RR560279921PL ma status że jest w transporcie, więc już sama nie wiem co myśleć

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego na usps.com

Nie martw się. Przesyłka przeszła przez centrum sortownicze i niedługo zostanie doręczona / listonosz zostawi awizo.

 

Na usps.com masz takie coś jak Get email updates (nad numerem śledzenia). Podaj swojego maila i jak przesyłka zostanie dostarczona to się od razu dostaniesz informacje na maila.

 

Pozdr!

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego na usps.com

prosze skontaktować sie bezpośrednio z firma kurierska, na pewno na stronce jest telefon lub Mail

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego na usps.com

Do Stanów nie będę dzwoniła.  Napisąłm wczoraj maila z zpaytaniem co się dzieje z przesyłką i zobaczymy czy odpowiedzą, a jak nic sie nie zmieni to jutro zadzwonie na PP niech sie dowiadują co się z niz dzieje

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego na usps.com

Dzięki za dodanie otuchy 🙂
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź