Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Giną przesyłki wysyłane do UK - u Was też?

witajcie, Czy u Was też występuje duży problem z zaginionymi przesyłkami wysyłanymi do UK, za pośrednictwem poczty?nie dość że dochodzą po 2-3 tygodniach (priorytety), to z 10% ginie ich po wyjściu z Polski. Może źle je pakuję? Mój towar wysyłam w ko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal.de brak środków

Witam, Mam PAyPal.de i konto ebay.pl sprzedaje przez nie na ebay.com i ebay.co.uk Po sprzedaży dostaję maila, że kupujący zapłacił ale na PayPal nie ma śladu po pieniądzach. Ponieważ to jest nowe konto i dopiero je rozkręcam zakładam, że mam jakieś b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 531 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Założenie sklepu na ebay.com

Witam,Istnieje możliwość założenia sklepu na ebay.com?Konto mam zarejestrowane na ebay.uk.Sprzedaję głównie na ebay.com w USD i chciałbym poprzez załorzenie sklepu zaoszczędzić na opłatach i prowizji.Próbowałem, jednak serwis domaga się "seller accou...

sprzedawanie w UK

Witam, mam takie pytanie: czy ktos moze wytlumaczyc na czym polega opcja w angielskim Ebay'u tzw P&P postage? Jak ja prawidlowo wypelnic, aby moc sprzedawac na tamtejszym serwisie? Pzdr

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 96 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pytanie do TOP SELER o noty szczegółowe

Od czasu do czasu trafia się jakiś kupujący, który super zachwala w komentarzu a w nocie szczegółowej daje nieuzasadnioną niską notę. np pisze że super szybka wysyłka (i faktycznie wysyłka poszła w kilka godzin od zakupu oraz bardzo szybko ją otrzyma...

Cło i inne opłaty przy sprzedaży biżuterii do USA

Witam, Chcę sprzedać zegarek klientowi z USA. Wartość to kilka tyś zł. Jakie opłaty dodatkowe będzie musiał ponieść kupujący? Cło amerykańskie? Jakiś dodatkowy podatek? Jakim kurierem najlepiej wysłać i jakie formalności mnie czekają jako sprzedające...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 802 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal zabrał mi kasę z konta, kupujący nie odebrał paczki

Witam serdecznie, mam taki problem, wyslalem paczkę do Niemiec, po około 14 dniach kupujący zlożyl spór w Paypal że nie otrzymał przesylki.Dowody nadania wysłałem do kupującego i do Paypal.Po około 3 tygodniach wrócila do mnie paczka jako 2 x awizowa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 717 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Próba naciągnięcia ze strony kupującego

Sprzedałem system Car Audio dla użytkownika z Rosji i wysłąłem paczką ubezpieczona ..tak zażyczył sobie kupujący. Paczka zapakowana idealnie z oklejonymi znacznikami ostrożnie szkło a zdjęcia zapakowanej paczki via email przesłałem kupującemu.. Oczyw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

darmowa wysyłka do niemiec i pozycjonowanie

witam, zaznaczam podczas wystawiania, że wysyłka jest darmowa (kostenlos) a potem szukając swojej aukcji w danej kategorii i precyzujac kryteria wyszukiwania wlasnie na kostenlos nie moge znalezc swojej aukcji. jakies pomysly dlaczego?? moje aukcje g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 209 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

NIP UE

Chciałbym zacząć sprzedawać w krajach UE, czy składając wniosek o NIP UE muszę jeszcze inne wnioski składać? czy muszę być Vatowcem? Dodam że chcę tylko sprzedawać detalicznie

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 47 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"Item location" - lokalizacja przedmiotu

Sprzedaje do UK. Zauważyłem, że wyniki sprzedaży rosną kiedy w lokalizacji przedmiotu umieszczam Wlk. Brytanię. Zauważyłem również że niektórzy polscy sprzedawcy mimo tego że zarejestrowani są w Polsce, jako lokalizację przedmiotu podają inny kraj. E...

Otrzymywanie płatności przez PayPal

Witam!Chciałbym wystawić dosłownie trzy przedmioty na zagranicznym eBay'u i nie wiem jak to jest z akceptowaniem płatności zza granicy przez PayPal.Czy muszę mieć konto specjalne PayPal, czy wystarczy osobiste? Na stronie PayPal w jednym miejscu prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 153 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań