Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zawieszenie konta

Przytocze Wam krótką opowieść która mi się wydarzyła wczoraj. Otóż wystawiałem obuwie na ebay de.Od 7 marca - od tego momentu mineło 90 dni od piewszej sprzedaży 10 komentarzy to znamy.Zaczęło mi iść fajnie, dużo się sprzedawało, same pozytywy i nagl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1158 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit wystawiania

1. Czy limit wystawianych przedmiotów (10), dla nowych użytkowników dotyczy tylko przedmiotów sprzedanych? Tzn. czy mogę wystawić ich np 50, nie sprzedając żadnego z nich?2. Czy dozwolone jest umieszczenie w aukcji linka do danej kategorii wystawiony...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 355 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kupującym

Witam, mam problem z kupującym, otóż zakupił u mnie legginsy. Stwierdził, że są niezgodne z opisem, co jest kompletną bzdurą. Do tego żąda zwrotu pieniędzy, ale nie chce odesłać do mnie towaru. Co mam w tej sytuacji zrobić? Założył mi sprawę w centru...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 158 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie o Moneybookers

Witam. Jak wygląda sytuacja kiedy nieuczciwy kupujący dokona wpłaty przez MoneyBookers i później zażąda zwrotu wpłaty, czy jest tak samo jak w PayPalu, że tylko racie mają oszuści a nie sprzedający Jeśli ktoś ma doświadczenie z tym system płatności t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 259 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie o Global Shipping Program ?

Witam dostałem e-maila ( na innym koncie) żebym aktywował Global Shipping Program z czym to sie je sa jakieś plusy oraz minusy ? był temat na forum ale mało odpowiedzi ponadto jak byłby ktoś sklonny w kwesti opinni ..... to proszę o kontakt bezposred...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 144 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przeniesienie konta z PL do DE - co z limiatami?

Witam, Posiadam konto zarejestrowane w PL i sprzedaje na DE - udało mi się przejść przez limity. Jednak teraz gdy już założyłem firmę w DE chciałbym przenieść moje zadbane konto. Jeśli przeniosę moje konto to limity na ebay.de będą naliczane od sameg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 197 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytania dotyczące sprzedaży za granice.

A więc zacznijmy od tego że mam konto prywatne na ebayu.Posiadam 12 pozytywnych komentarzy od sprzedających, konto ma ponad 3 miesiące powiązane z paypalem itp.Przyjmijmy że mam firmę i powiązałem ją z moim kontem ebay, planuje sprzedawać w dużej ilo...

Nekatywny komentarz / Spór na PayPal

Witam, zacznę od tego, że na eBay wystawiam dopiero od stycznia i jest to mój pierwszyt taki przypadek. Proszę o pomoc doświadczonych sprzedawców. 1. Klien z Włoch zakupił towar który wysyłałem następnego dnia... niestety poczta włoska proawdopodobni...

Sprzedaż na ebay.co.uk i podpis "from Poland"

Witam,czy jest możliwość sprzedaży na zagranicznym ebayu (tu konkretnie chodzi mi o Wielką Brytanię), tak aby nie wyświetlało pod miniaturką podpisu "from Poland". Taka informacje powoduje, że mniej użytkowników zagranicznych odwiedza aukcje, a jeszc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 603 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zmiana sklepu z ebay.pl na ebay.de ewent ebay.co.uk, ktory serwis jest najkorzystniejszy

witam'Mam pytanie wystawiam na ebay.de i ebay.co.uk, sklep mam zalozony na ebay.pl. W zwiazku z tym place duze prowizje za wystawianie na ebay.de i ebay.co.uk. Chce zamknac sklep na ebay.pl i przeniesc na ebay.de albo ebay.co.uk. w zwiazku z tym mam ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 391 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"Delivery Status Not updated"

Hej, wysłałem przesylkę do US. ostatnie 2 info na temat statusu to: 1. Out for delivery2. Delivery status not updated Klient odpisał mi że towar doszedł i jest ok. Czy mam się martwić czy nie? Czy nie wyskoczy mi nagle, że towar nie doszedl?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3902 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaz wysylkowa rzeczy uzywanych na ebay.com ebay co.uk VAT czy ryczalt?

Witam serdecznie, chcialbym zalozyc w pl dzialalnosc gospodarcza pod konkretny profil a mianowicie sprzedaz rzeczy uzywanych. Przedmioty te chcialbym sprzedawac tylko i wylacznie na ebay.com lub ebay.co.uk, sprzedaz wysylkowa worldwide i otrzymywanie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2605 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Niesły Meksyk dosłownie i w przenośni

Mam pytanie to badziej doświadoczonych sprzedawców. Mieliście kłopot z wysyłkami do Meksyku.W ciągu jednego miesiąca dwie przesyłki niby zagineły slad urwa się po opuszczeniu Polski.Kupujący twiedzą, że nie dotarły. W zeszłym roku w listopadzie też z...

roszczenie Paypal- tak się traktuje sprzedawców,nawet ich własne zasady nie są respektowane

Po wnikliwym rozpatrzeniu tej sprawy rozstrzygnęliśmy ją na korzyśćkupującego.Firma PayPal zdecydowała, że kupujący powinien otrzymać zwrot pieniędzy.Biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności towarzyszące roszczeniu orazhistorię Twojego konta PayPal, d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 447 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 1 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań