anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru od kupującego - uszkodzona zawartość.

Kupującemu nie spodobał się przedmiot, który u mnie zakupił i poprosił o zwrot pieniędzy. Nie w smak był mi ten zwrot, ponieważ towar był specjalnie zamówiony dla niego i jest mała szansa na powtórną sprzedaż. Wiem jednak, że kupujący i tak otrzyma pieniądze, które Ebay zablokuje mi na PayPalu, dlatego zaakceptowałam zwrot. Dzisiaj przyszła przesyłka i ku mojemu przerażeniu okazało się, że była niechlujnie zapakowana przez co towar wrócił uszkodzony. Jest to przedmiot wart blisko 1000 zł. Łącznie z wysyłką do klienta i z opłatą za zwrot będę na minusie prawie 1300 zł. I tu mam do Was pytanie, czy mogę w tej sprawie pisać do Ebaya? Czy jest sens walczyć w tym przypadku? Kompletnie nie wiem co mam zrobć...

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Zwrot towaru od kupującego - uszkodzona zawartość.

Jest sens walczyc. Nie uznaj zwrotu ze  wzgledu na nieadekwatne zabezpieczenie przedmiotu . Jesli dezyzja Ebay nie bedzie ci sprzyjala - odwolaj sie, to wszystko, wydajie ni sie, co mozesz w tej sytuacji zrobic.. 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zwrot towaru od kupującego - uszkodzona zawartość.

Marek... te czasy minęły,oni nie uznają żadnych dowodów,sprzedawca może nie zwrócić kasy i oznaczyć problem ze zwrotem.Efekt będzie taki że zabiorą mu pieniądze i jeszcze oznaczą przewinienie.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź