anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

WItam,

sprzedaję na ebay.co.uk przedmioty za kilka funtów lecz mam limit 10 przedmiotów miesięcznie lub US $655.81. A chciałbym zwiększyć limit do 100 przedmiotów, a limit kwotowy mógłby zostać. Skontaktowałem się w tej sprawie na live chat z brytyjską obsługą, ale powiedzieli mi że jestem zarejestrowany na amerykańskim ebayu i mam do nich zadzwonić. Nie bardzo mi to pasowało, bo nie mówię zbyt płynnie po angielsku, więc zaproponowali mi alternatywę - wysłanie emaila: customerhelp@ebay.com.

Wszystko byłoby elegancko, gdyby nie to że minął już dzień i brak odpowiedzi, tylko automatyczny email ze chcą żebym jednak zadzwonił heh:

Thank you for contacting eBay Customer Service. To serve you in the best possible way, we would like to speak to you on the phone. Here's how to get help:
1. Click the "Customer Support" link at the top right of most eBay pages.
2. Click the "Contact eBay" tab and sign in.
3. Select the topic that fits your question or concern. If your issue is not resolved with the information provided, please click the "Call us" link. You'll see a phone number and a PIN to use. The PIN expires within 15 minutes, so if you're not able to call us within that timeframe, please click the "Call us" link again for a new PIN.
 

 

I coś czuję, że nie otrzymam odpowiedzi. Jest w ogóle jakiś kontakt mailowy z ebay.com lub live chat czy tylko kontakt telefoniczny? Trochę niepoważnie podchodzą do tego jak na taki wielki serwis.

I jeszcze takie pytanie czy jakoś mogę zmienić "macierzysty" ebay? w sensie, żebym ewentualne problemy z kontem mógł rozwiązywać z polską obsługą, a nie hamerykańską. Nie wiem czemu się zarejestrowałem na ebay.com, myślałem chyba, że to nie ma znaczenia...

Coraz bardziej mnie ten ebay irytuje, tak poplątanego i zagmatwanego serwisu to jeszcze nie widziałem (pomijam wysokie opłaty).

 

Będę wdzięczny za informacje, jak zwiększyć te limity lub skontaktować się z ebay.com.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Dot.: Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

Niestety, Ebay.com udostepnia tylko kontakt telefoniczny. Z jednaj strony to dogodne - sprawy sa zalatwiane od reki a ewentualne niejasnosci rozwiane na biezaco bez czekania na wymiane emaili.

 

Zaloz nowe konto i zarejestruj sie na ebay.pl a bedziesz mogl korzystac z pomocy po polsku.

 

Moze tu znajdziesz cos:

 Wymagania stawiane sprzedawcom na Ebay.com

http://pages.ebay.com/sellerinformation/news/sellerstandards.html

 

 

<script type="text/javascript">// // </script> Limity sprzedaży (gdzies w polowie strony)

http://pages.ebay.pl/help/export-getting-started.html

 

Masz tylko jeden komentarz. Zdobadz 10 to limity zostana zwiekszone

**************************************
Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

zanim zmienisz kraj rejestracji wez pod uwage ze ebay.com ma wiele funkcji dla sprzedawcow czy kupujacych ktorych nie znajdziesz na ebay.pl

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

No wolałbym nie zmieniać, ale głównie dlatego, że dość się namęczyłem z założeniem obecnego, różne weryfikacje itd.

Jeszcze nie próbowałem z nimi gadać...a powiedzcie mi w normalnych warunkach kiedy te limity byłyby zwiększone? Trzeba czekać aż 90 dni od daty pierwszego komentarza pozytywnego? Ile komentarzy trzeba zebrać? 10?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

No i czy dzieje się to automatycznie?

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

Przepraszam, ze tak piszę post pod postem, ale coraz to nowe pytania mi się nasuwają 🙂 . Jak np założę drugie konto na ebay.pl to też będę miał te limity? No i czy to drugie konto można podpiąć pod to samo konto paypal czy nowe muszę założyć?

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

o limitach poczytasz na sprzedaz za granice > jak zaczac sprzedawac > limity sprzedazy

 

ja mam to jedno konto paypal przypisane do 2 roznych kont ebay

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

Haha próbowałem sprawić, żeby do mnie zadzwonili, ale nie dało się wpisać polskiego nr z prefiksem (48). Lol. Naprawdę jestem w szoku, że ebay odniósł taki międzynarodowy sukces...Mam już 5 pozytywnych komentarzy no, ale chciałbym wystawiać dalej, ale nie mogę, a przedmioty które mogę ponownie wystawić nie są dostępne na miesiąc, tylko miesiąc od sprzedaży. I teraz muszę czekać jak ten **bleep**, aż łaskawie mi zwiększą limity. 😕 Spróbuję może drugie konto założyć na .pl . Zostaje mi pogodzić się z sytuacją albo dać sobie siana z tym porytym serwisem. 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

Witam,

wczoraj zwiększyli mi limity do 30 przedmiotów, wystawiłem 8 kolejnych, wyswietla mi ze mogę jeszcze 15, ale nie moge juz nic wystawic, bo piszą, że mogę do 10... tylko ktoś wie o co im chodzi...?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zniesienie limitu i kontakt z ebay.com

Może limit kwotowy przekroczyłeś.

To, że masz 10 przedmiotów czy tam więcej OK, ale musisz mieć na uwadze kwotę.

Wielkość sprzedanych oraz wystawiomych przedmiotów w danym miesiącu nie moze Ci przekroczyć kwoty tego limitu.

 

 

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź