Wysyłka elektroniczna

Witam,

 

Zamierzam sprzedawać oprogramowanie w formie kluczy elekotrnicznych na ebay.com, jednkaże nigdzie nie znlazłem w opcjach aukcji, wysyłki za pośrdenictwem maila.

 

Czy mógłby mi ktoś poradzić jaką opcję wybrać, skoro wszystkie dotyczą wysyłki w formie fizycznej paczki?

 

Pozdrawaiam

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Wysyłka elektroniczna

Jesli nie czytales to poczytaj:

http://pages.ebay.com/help/policies/downloadable.html

 

Wysylke zaznacz darmowa

**************************************
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Wysyłka elektroniczna

Jako rodzaj wysylki  wybierz "--"  (myslnik) - jest u dolu  listy rodzajow przesylek

 

Wpisz   "0"  (zero)  jesli nie masz okienka aby zaznaczyc darmowa wysylke

 

Pragne zaznaczyc ze na ebay.com mozesz wybrac opcje widocznoosci na ebay w UK  za niewielka doplata ale przypuszczam ze o tym juz wiesz.

**************************************
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Wysyłka elektroniczna

tu jest po Polsku
http://pages.ebay.pl/help/policies/downloadable.html
**************************************
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Wysyłka elektroniczna

Udało mi się sprzedać przedmiot i otrzymać pieniądzę na konto w PAYPAL. Jednakże z uwagi na to, że jestem nowym sprzedawcą kwota została zablokowana. Czy wie ktoś jak odblokować taką kwotę lub ile się czeka, aż ją odblokuja?

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Wysyłka elektroniczna

Mam jeszcze jedno pytanie, czy można dodać tzw. przelew plus do ebay.com, aby pominąć paypala. Wydaje mi się, że w ebay.pl to jest możliwe, leczy na ebay.com już nie. Może mnie ktoś utwierdzić w przekonaniu.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Wysyłka elektroniczna

Czytasz w ogóle regulamin paypal bądź ebay?

Jeśli jestes nowym użytownikiem ,na payal lub ebay bodajże jak pamiętam 21 dni ma paypal aby ci odblokować środki ,mrożą się na poczęt ewntualnych roszczeń jakbyś poleciał w ... wiesz co...

także zachęcaj kupujących aby wystawiali ci komentarze a szybciej ci zwolnią kwoty

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź