Sprzedaż za granicę kilka pytań

Witam. Mam zamiar sprzedawać klucze do gier na ebay i chciałbym żeby oferta była widoczna na ebay.com .co.uk i .de bez żadego klikania w opcje zaawansowane czy coś podobne, po prostu ktoś wpisuje nazwe gry i wyskoczy mu moja aukcja. Wiem, że muszę założyć konto na polskim ebayu. Ale co potem, mam logować się na ebay.com i wtedy mam wystawiać, żeby były widoczne na innych ebayach? I jeszcze jak to jest z tymi 10 komentarzami i czytałem gdzieś że jak ktoś wyśle mi pieniądze na PayPal to one są zablokowane przez jakiś czas, jak to z tym jest? Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Sprzedaż za granicę kilka pytań

na ebay.com jest platna opcja widocznosci na innych ebayach (International site visibility) gdzie ja mam wybór tylko ebay UK > nie ma do wyboru ebay.de 

 

a wiec wystaw na ebay.com z ta opcja > logujesz sie do ebay.com (na kazdym innym ebayu) polskim loginem i tam wystawiasz, nie trzeba juz miec 10 opinii za sprzedaz , choc kazdego poczatkujacego zwlaszcza sprzedawce dotycza tzw. limity sprzedazy, ktore jednak mozna zwiekszac

 

o mozliwych blokadach platnosci poczytasz na https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/security/sell-saferpayments 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź