anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

luan70
Użytkownik
Witam
Od niedawna zaczełam przygodę z ebayem - wystawiłam trochę aukcji na ebay UK i mam pytanie - czy te aukcje są tam widoczne ? nie wiem co mam myśleć jakoś mało jest ogólnie wyświetleń na tych aukcjach, siedze i szukam po opcjach ale nie mogę nic znaleźć.
Może mam za mało komentarzy? przeczytałam kilka tematów z podobnymi pytaniami ale dalej nic nie wiem.
Aukcje wystawiam na UK ponieważ w ebay.pl nie ma takich kategorii.
Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi!!!
Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

jeśli wystawiasz na ebay.UK to tak są widoczne

wszedłem w pierwszą lepszą aukcję, a licznika nie widzę, ale to nie obowiązkowa opcja

mam takie trzy sugestie

wg mnie masz błędny rodzaj przesyłki jeśli chodzi o UK, bo masz 2 klasę rejestrowaną, a powinnaś mieć taki sam jak do pozstałych krajów, co prawda wystawiasz na ebay.UK, ale wprowadzasz w błąd kupujących

ja na swoich aukcjach mam Sellers Standard Rate na cały świat, a wysyłam poleconym priorytetem,

też zauważyłem, że dajesz gwarancję na czas dostawy 3-5 dni, a co bedzie jeśli kupujący otrzyma po 7 dniach, i wystawi negatywa, a Ty nie będziesz miała jak wystawić odwetowca,
miałem już kilka przypadków, że poczta królewska zawiniła, ja swoim gwarancję na czas dostawy daję 5-14 dni roboczych, taką informację dostają w mejlu, natomiast w aukcjach takiej informacji nie ma

no i trzecia już sugestia jesteś na ebay'u ponad 4 lata, a masz zaledwie 10 komentarzy i tu jest ta kropka nad i.

Ja bym jednak proponował założenie nowego konta i na nim zacząć sprzedawać. Lepiej to wśród kupujących wygląda 2010 niż 2005

Pozdrawiam
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

luan70
Użytkownik
no to sobie pozmieniałam ;( - ogólnie mam wystawione 176 aukcji - dlaczego teraz jak wyświetli sie przedmioty sprzedającego to widoczne jest tylko 53 aukcje - a gdzie reszta ???
Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

przy okazji boldem kilka poprawek do Twojego opisu

12 mm Cloisonne Green Flower Ball

Delicate hand-decorated metal cloisonne beads

Quantity: / 2 pcs
Size: / 12mm
Hole diameter / 1,5mm

Each piece can vary in dimensions, shape and color

Single payment for all purchases, plus shipping costs listed below (depending on the quantity of items)


Accepted payment methods:

Sign up for PayPal the fast, easy, and secure way to pay online.

Shipping from Poland

Registered mail only (delivery time of 5-14 business days)
Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

i nie ma niczego takiego jak Stuks - moze byc Quantity albo No of items albo Pcs
Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

luan70
Użytkownik
Stuks - w holenderskim jest 😉 (chyba) kilka aukcji mam wystawionych na ebay Holandia - tam z opisem poleciałam pół na pół - trochę po holendersku z translatora i reszta po angielsku.
Stuks - Sztuki Pcs ....
Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

luan70
Użytkownik
No i poprawione wszystkie aukcje! Dzisiaj nawet jeden przedmiot się sprzedał do USA.
Pierwsze moje spostrzeżenia co do ebay - Ogromna ilość sprzedających i cięzko zaistnieć wśród nich. Mało wyświetleń na przedmiotach a co za tym idzie mało potencjalnych kupujących - może są jakies magiczne sposoby żeby zwiększyć zainteresowanie...
Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

luan70
Użytkownik
aaa i jeszcze jedno - o co chodzi z tymi komentarzami?
Gdzieś wyczytałem że aukcje wieloprzedmiotowe w kup teraz mozna wystawiać dopiero po otrzymaniu 25 komentarzy.
Ja wystawiłam aukcje wszystkie wieloprzedmiotowe w kup teraz na ebay.co.uk bez problemu. Może te komentarze mają coś wspólnego z widocznością aukcji??
Sorrki że takie pytania zadaję ale ciekawa jestem 😉
Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Wystawiam aukcje na ebay.co.uk - czy są one widoczne?

oki, holenderskiego niestety nie znam wiec sorki.
przyznam, ze po zmianach aukcje wygladaja bardzo fajnie!
co do ilosci opinii, zdaje sie ze na roznych ebayach sa rozne wymagania w tym przypadku - sprawdz poszczegolne krajowe wersje strony http://pages.ebay.pl/help/sell/multiple.html
Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź