anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Waluta sprzedaży, język opisu przedmiotu, wykluczenia w dostawie

Konto mam na ebay.pl.

 

Produkty fizycznie będą w PL, a wysyłka tylko do Europy i GB.

 

Wystawiając z Ebay.pl klientom z Europy cena będzie się wyświetlać w PLN, a mikro cyframi w EURO (marketingowo jest to słabe) i defaultowy opis przedmiotu będzie w języku polskim (bez sensu).

 

Wystawiając z Ebay.de cena będzie w Euro ale defaultowy opis przedmiotu będzie w języku niemieckim (bez sensu).

 

Wystawiając z Ebay.com, opis będzie po angielsku, cena w $$, ale wtedy wymusza na mnie także dostawy na terenie USA (nie da się tego odklikać), a tam nie będę wysyłał.

 

Chciałbym uzyskać taki efekt: wystawiam na Ebay (z którego jest to bez znaczenia), opis defaultowy produktu jest w języku angielskim tak jak mój własny opis produktu. Cena w Euro (ewentualnie w $$). Wysyłka tylko do Europy + GB, bez USA itd.

 

Jest to możliwe?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Waluta sprzedaży, język opisu przedmiotu, wykluczenia w dostawie

Po co chcialbys wystawiac na Ebay w kraju nieaglojezycznym po angielsku, nie w ich walucie i nie wsysylac do nich?

 

To recepta na odstraszanie klientow ktorzy lubia wygode i wszystko podane na talerzu. Im latwiej dla klienta tym chetniej odwiedzi.

 

Opis defaultowy jest w jezyku kraju w ktorym wystawiasz i nie mozna tego zmienic.

 

Cena jest w rodzimej walucie tego Ebay na ktorym wystawiasz i nie mozna tego zmienic.

 

Wysylke mozesz regulowac wykluczajac kraje czy kontynenty ale nie mozesz wykluczyc kraju Ebay na ktorym wystawiasz. Na zadnym. Taki lokalny patriotyzm....

 

Mozesz to obejsc wyszczegolniajac w opisie: walute i link do jej przeliczenia,  dodac tekst po angielsku wyjasniajacy defaultowe terminy  a takze zastrzec ze nie wysylasz do ich kraju. 

**************************************
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź