anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

JAK W TEMACIE.AMERYKAŃSKA POCZTA POSTANOWIŁA UŁATWIĆ SOBIE PRACĘ I OD DZIS TRACKING LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NIE JEST JUŻ DOSTĘPNY NA ICH STRONIE.

PARAFRAZUJĄC SLOGAN WYBORCZY PANA OBAMY"YES,WE CAN!" - NO!!!WE CAN'T!!!

Wiadomość 1 z 54
ostatnia odpowiedź
53 ODPOW. 53

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

no to straszna lipa... zrobili to pewnie celowo żeby zwiększyć wysyłanie paczek itp... bo przecież PP musi się z nimi dzielić zyskami. Za polecony nie ma czym dzielic ale z global expres i paczki już jest czym dzielić

Wiadomość 11 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

I'm having a problem tracking the stone can you help please. Thank you.

 

zaczyna się,wcześniej nie wiedziałem nic o wyłączeniu trackingu,ebay oczywiście też o niczym nie wie,nie wiedział i nie będzie wiedział.Trudno podejrzewać ich o taką wiedzę skoro tracking poczty polskiej przekierowują na błędną stronę,jak to można nazwać? .... dywersja?

Wiadomość 12 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Generalnie jest bałagan. USA, Australia paczki ubezpieczone i teoretycznie nie powinny zaginąć a ja otrzymuje maile, że brak przesyłek.
Już nie wiem co odpisywać zaraz będą spory i znów burdello bum bum moja wina.
Wiadomość 13 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Odpowiedź eBaya:

 

Niestety nie jestem w stanie pomóc Ci w wyjaśnieniu tej sprawy. Polecam Ci w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji skontaktować się bezpośrednio z Działem Obsługi Klienta USPS.

 

Odpowiedź USPS:

Thank you for contacting the USPS® Internet Customer Care Center. I understand that you are contacting us in regards to an International shipment that has not been delivered. I apologize for any inconvenience this has caused, and I will be more than happy to assist you.

 

Czyli z dupy wzięte nie wiadomo co. Pisałem o nie działający tracking, a oni odpowiedzieli, że paczka nie dostarczona.

 

Jutro mam dostać odpowiedź od przedstawiciela z Poczty co jest grane. Ciekawe co powie.

Wiadomość 14 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Jest gdzieś oficjalny komunikat na stronie USPS? Czy tylko mają awarie i ktoś popeline sieje?

 

 

Wiadomość 15 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Gdyby to byo pewne to byłby oficjalny komunikat na ich stronie a nie widze takiego... jest tylko ALERT po wpisaniu trackingu<<< wygląda mi to na awarie.

 

USPS to nie sklepik osiedlowy i nie wprowadzają zmian bez wcześniejszego uprzedzenia/ komunikatu...

 

To tylko moje dywagacje:)

Wiadomość 16 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Angole stosuja wlasne sledzenie, ktore nie wspolgra min z polskim, nie sa w systemie International Postal System, dlatego sledzenie konczy się na Hitrol (mam potwierdzenie z WER Wawa)

 

Jesli chodzi o Szwaby to full sledzenie masz na stronie trackitonline.ru

Wiadomość 17 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Dzięki za info!

Wiadomość 18 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

DRODZY RODACY.AŻ NIE MOGĘ UWIERZYĆ,ŻE NIKT TEGO TUTAJ NIE ZAUWAŻYŁ..MIANOWICIE :

 

WSZYSTKIE REJESTROWANE PRZESYŁKI WYSYŁANE Z POLSKI (LISTY POLECONE TEŻ) MOŻNA ŚLEDZIĆ NA STRONIE NIEMIECKIEGO DHL,PONIEWAŻ TO WŁAŚNIE DHL DOSTARCZA JE NA TERENIE NIEMIEC.

 

http://www.dhl.de/en/paket/information/sendungsverfolgung.html

Wiadomość 19 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Też zgłosiłem to do technical support w USPS.

Niewiarygodne co stało się niecały tydzień po podobnym moim zgłoszeniu do issuing authority w Australia Post - tracking naszych poleconych działa od paru dni !!!!!!!!!!! Na 10 sprawdzonych przesyłek do AU z ostatnich 2 miesięcy tylko jednej nie znajduje. Maila pisałem z godzinę, opisywałem ich system jako jedyny na świecie nie pozwalający Australijczykom śledzić przesyłek wysyłanych zza granicy, nie dorównywanie standardom innych krajów itd, wszystko oczywiście z kulturą. Nie wierzę żeby to był zbieg okoliczności, że akurat po moim mailu działa. Wcześniej gadałem tylko z gościem z supportu od śledzenia i odpisywał mi zawsze czy przesyłka doszła czy nie i gdzie jest, ale jak zacząłem mu narzekać na tracking to skierował mnie właśnie do issuing authority, którzy się tym zajmują.

Nie zdziwię się jak USPS po moim mailu też wznowi śledzenie zza granicy 😉 To wygląda na problem techniczny, modernizowali system a zawsze jak się modernizuje to musi działać gorzej, widzimy to u nas po wyborach ;D

Wiadomość 20 z 54
ostatnia odpowiedź