anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szacowana dostawa: w ciągu 4-6 dni robocz.

Taki wpis z automatu serwuje nam e-bay. Totalna bzdura w połączeniu z Pocztą Polską, która wszystkie podawane terminy ignoruje.
Jak wiemy nawet w stosunku do Polski nie przestrzegają terminów.
Co dopiero do zagranicy.
Miałam już problemy z przesyłkami co szły 82 dni do Kanady, USA, Australii i Ameryki Płd. Każda reklamacja kończyła się tym, że przesyłka w końcu doszła, a Poczta Polska nie mając w prawie międzynarodowym określonego czasu dostawy na zagranicę, nie poczuwa się do odpowiedzialności.
Teraz też mam sprawę z Australijczykiem. Po 14 dniach roboczych założył spór, że przesyłka nie dotarła. Tłumaczy się, że na aukcji w e-bay pisało:
'Szacowana dostawa: w ciągu 4-6 dni robocz.'
Informatyk e-bay tak sobie nie po naszemu zaprogramował. Zapewne uwierzył zakłamanej Poczcie Polskiej.
Najprawdopodobniej stracę i płytę CD i pieniądze, bo wiadomo - e-bay uzna jego rację, mimo, że tak naprawdę to e-bay ponosi winę. Tam chyba wszyscy są chorzy na głowę. Jak można tak wpisywać z automatu. Oni nie znają polskiej rzeczywistości. I to my będziemy przez ich brak wiedzy i lekkomyślność ponosić straty finansowe.

 

 
Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Dot.: Szacowana dostawa: w ciągu 4-6 dni robocz.

wybierajac wysylke mozesz tam wybrac czas dostawy jesli nie przy rodzaju serwisu to przy manipulacji. Zamawiam z Chin i czas dostawy podaja od  do a rozpietosc to miesiac.. jakos to ustawiaja...

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Szacowana dostawa: w ciągu 4-6 dni robocz.

kretyni zakłają spory bo widzą max 6 dni roboczych,jedynie co jest przewidywalne na ebay to upadek tej platformy

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Szacowana dostawa: w ciągu 4-6 dni robocz.

Niestety ja nie widzę takiej możliwości. Czas jest ustawiany z automatu przez algorytm e-bay. Jakiś osioł niedouczony ustawił na polskim e-bay, że niby poczta polska działa tak jak może niemiecka, czy amerykańska.

Czy ma ktoś pomysł jak poinstruować e-bay, że w Polsce nawet listy wędrują po 14 dni, a co dopiero zagraniczne.

Kiedyś sprawdziłam jak był monitoring do Kanady, że w Nowinach koło Kielc leży moja przesyłka 22 dni. Napisałam zapytanie i mi odpisali, że przesyłki zagraniczne czekają w porcie na dopłynięcie statku. Jak napisałam, że o ile znam Nowiny to tam statek nie ma jak dopłynąć, to korespondencja się urwała.

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Szacowana dostawa: w ciągu 4-6 dni robocz.

Ebaja nie poinstruujesz bo nie jesteś dla niego partnerem do rozmowy,nie ma nawet takiego pojęcia jak propozycja zmian.Cała korespondencja odbywa się  z outsorcingowymi pracownikami np w Indiach czy Bangladeszu.Oni o niczym nie decydują,mogą co najwyżej podziękować za przedstawienie propozycji zmian.

Jedyne rozwiązanie do ustawić czas na wysyłkę,wtedy zostanie on dodany do orientacyjnego.

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Szacowana dostawa: w ciągu 4-6 dni robocz.

No i stało się. Po 13 dniach czekania na przesyłkę Anglik założył spór i dostał zwrot pieniędzy. E-bay zabrał mi też prowizję, bo nie oddałam kasy kupującemu dobrowolnie (???), tylko Pay Pal mi zapierdzielił i mu dał.

Najlepsze jest to, że po równym miesiącu leżenia przesyłka ruszyła w drogę.

E-bay sprawą się już nie interesuje, no bo zachował się jak paser. Pay Pal nawet nie chce czytać.

Taka na ZAchozdie jest praworzadnosć. Nie daj Boże, aby ich nauki prawnicze wprowadzono w Polsce.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Szacowana dostawa: w ciągu 4-6 dni robocz.

ebay to jest jedne wielko k...restwo i bezprawie,staram się jak mogę aby zopomnieć o tej stajni Augiasza,jest źle i będzie tutaj coraz gorzej,te ćwoki nawet serwery mają wykupione w Amazonie

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź