anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzwdaz do USA - OSZUSTWO ! ! ! Prosze o pomoc ! ! !

Dzien dobry,

 

zwracam sie z prosba o pomoc do poslkich uzytkownikow ebay. Moj problem polega na tym, ze kupujacy otworzyl sprawe o niedostarczenie przedmiotu (sam wczesniej wybral tansza dostawe ekonomiczna (USA) i wiedzial (informowalem go o czasie dostarczenia) i zgodzil sie na taki sposob dostawy, po uplywie 14 dni (czas dostarczenia w opisie aukcji zawieral do 22 dni) otworzyl sprawe o niedostarczenie przedmiotu, rzecz jasna, uzytkownik z USA, ebay zamknal sprawe na jego korzysc po czym zwrocil pieniadze ( kwota 165 USD), oczywiscie paczka dotarla po niesamowitym czasie (72 dni) paczka ekonomiczna do USA, gdzie kupujacy upieral sie w wiadomosciach do mnie, ze paczka zaginela!!!! Twierdzilem, ze dojdzie bo zostala wyslana, nie wiem na jakiej podstawie ebay zamknal sprawe na rzecz kupujacego kiedy mial dowod wysylki ( potwierdzenie i nr sledzenia), mimo to paczka 9.03. dotarla do adresata, a ebay w wiadonosciach do mnie informowal, ze mam sie kontaktowac z kupujacym w sprawie zwrotu, Problem polega na tym, ze kupujacy jeszcze przed dostarczeniem paczki, ZABLOKOWAL MNIE i nie mam z nim mozliwosci kontaktu!!!

    Ebay po raz kolejny umywal rece, kiedy poinformowalem ich o tym stanie, nakazal wyslania faktury z zadaniem zaplaty, mimo moich zalecen i staran ( fakture wyslalem wielokrotnie) 0 zainteresowania ze strony kupuajcego, malo tego przed zablokowaniem uzytkownik informowal mnie, ze kiedy paczka dotrze zwroci mi pieniadze). Do dzis nie mam pieniedzy, paczka dotarla i co dalej ? Tydzien przed doplynieciem paczki, zlozylem reklamacje na poczcie bedac pewien, ze paczka nie dotrze, a jednak?? Na moja niekorzysc dotarla!!!

    Ebay nadal umywa rece, dzis wyslalem kolejna wiadomosc i odpowiadaja abym kontaktowal sie z kupuajcym, a ja odpowiadam im, ze nie mam jak poniewaz mnie ZABLOKOWAL??? Czy istnieje jakas szansa na odzyskanie moich pieniedzy...???? *165 USD to nie mala suma..)

    dlaczego ten serwis chroni tylko kupujacych nie myslac o sprzedajacych z ktorych czerpia takie zyski (prowizje) ???

    Gdzie mam sie zwrocic z pomoca lub jak nawiazac kontakt z polska obsluga ebay?? 

 

Czekam na pomoc i licze na pomoc ze strony poslkich uzytkownikow, 

 

pozdrawiam i milego dnia!!!!

 

Damian

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Dot.: Sprzwdaz do USA - OSZUSTWO ! ! ! Prosze o pomoc ! ! !

przykro mi,nic nie zrobisz,to nie jest miejsce dla okazjonalnych sprzedawców,nawet profesjonalni są robieni na szaro.Ebay powoli umiera

Wiadomość 11 z 12
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzwdaz do USA - OSZUSTWO ! ! ! Prosze o pomoc ! ! !

Ebay oddal kupujacemu pieniadze, pozniej sie wycofal i PayPal oddal mu pieniadze. Poprosilem PayPal o ochrone sprzedajacych. Uzyskalem odpowiedz, ze to tak nie dziala, ze paczka musi dotrzec i dopiero wtedy oddaja pieniadze. Na cale szczescie paczka w koncu dotarla i PayPal ( chyba po poltorej miesiacu od mojej interwencji ) oddal mi pieniadze. Zalapalem sie jeszcze na windykacje od firmy windykujacej. Oto moja historia. Pieniadze odzyskalem, ale generalnie pozostaje duzy niesmak.

Wiadomość 12 z 12
ostatnia odpowiedź