anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

Wysłałem list polecony priorytetowy  w czwartek wieczorem i do tej pory nie pojawiła sie informacja w sledzeniu poczty że dotarł na sortownię LANGLEY HWDC. Jest tylko info że wyszedł z Polski.


Czy wszystkie przesyłki przechodza przez tą sortownie i czy możliwe jest że mimo tego list już dotarł do adresata? Teraz mamy kolejny czwartek wiec ija już szósty dzień od nadania.

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

Dodam że adresat poinformowal mnie że jescze do niego nie dotarła.

Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

jest to jedyne centrum wymiany, które znajduje się przy lotnisku Heatrow innego w UK nie ma

 

poinformuj kupującego, aby udał się do swojego urzędu pocztowego, aby zapytał się o przesyłkę, gdyż oni rejestrują jak chcą, zależy od widzimisie pracownika

Wiadomość 3 z 13
ostatnia odpowiedź

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

Okazało się że tego samego dnia adresat otrzymał przesyłkę i zostało to odnotowane w systemir poczty.  Nie ma za to sladu że przeszła przez sortownię.

 

PS Czy list polecony priorytetowy wymaga pospisu przy odbiorze?

Wiadomość 4 z 13
ostatnia odpowiedź

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

Tak, wymagany jest podpis przy odbiorze

 

Spokojnie twoj list przeszedl przez sortownie,gdyz przesylki przylatuja w kontenerach. A ze nie ma sladu to wina pracownika, gdyz sa oni leniwi i nie chce im sie skanowac kazdego listu, robia to wybiorczo.

 

Ja wysylam miesiecznie do UK okolo 80-100 listow poleconych, a z tego jest skanowana, mniej niz 30%

 

Wiec jezeli ktos mi pisze, ze nie otrzymal przedmiotu to ja odpowiadam, aby sjie udal do lokalnej placowki.

Wiadomość 5 z 13
ostatnia odpowiedź

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

Witam. 29 kwietnia wysłałam  przesyłke priorytetowa do Angli 2 maja byla ona w Langlej HWDC a do tej pory odbiorca nie otrzymal jej wie ktos moze dlaczego . 8 dni juz idzie do odbiorcy z Langey i nie doszła

Wiadomość 6 z 13
ostatnia odpowiedź

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

niestety to jakas porazka jest ja wyslalam polecony piorytetowy 23.02 2016 do tej pory corka nie otrzymala listu a mamy dzisiaj 06 .03 2016 w srodku byly wazne dokumenty reklamacja trwa 30 dni i jeszcze ......wcale tak malo nie kosztowala ta przesylka wiecej juz nigdy nie posle taka droga i kazdemu odradze

Wiadomość 7 z 13
ostatnia odpowiedź

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

Witam mam problem z paczka. Paczka zostala nadaja tydzien temu a od 20.07 jest na langley hwdc? Kiedy ona w koncu dojdzie? Dodam ze to wazne dokumenty
Wiadomość 8 z 13
ostatnia odpowiedź

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

Witam. Mam podobną sytuację. Czy doszła wreszcie do Pani ta paczka?

Wiadomość 9 z 13
ostatnia odpowiedź

LANGLEY HWDC - czy wszystkie przesyłki do GB tędy przechodzą

Podobna sytuacja. Odnotowano ze paczka z U.S. trauma do HWDC I slad po mojej paczke zaginal....czy wasze dotarly?
Wiadomość 10 z 13
ostatnia odpowiedź