anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż z polskiego konta na niemcy a rezultaty

Witam ponownie,

 

Z góry przepraszam za otwieranie nowych tematów, mam nadzieję że w tym temacie wszystkie moje wątpliwości zostaną rozwiane.

 

Niestety na terenie niemiec chyba najwiekszym portalem sprzedaznym jest chyba ebay.de, a że bardzo dobrze schodzi towar który posiadam i produkuje postanowiłem spróbować także na ebay. Obecnie sprzedaje na konkurencyjnym poratalu, sklep internetowy i sklep fizyczny.

 

 

Otóż naczytałem się bardzo dużo odnośnie sprzedaży za granicą, uzbieram 10 komentarzy odczekam 90dni i będę mógł raptem wystawić 10 przedmiotów i nie wiadomo czy rozszerzą mi na więcej. Na stanie posiadam ponad 1500 różnych elementów hydrauliki siłowej. Czyli na dobrą sprawę nikt ode mnei nic nie kupic.

 

Mam pytanko czy ktoś wystawia z polskiego ebay towar na niemcy ? Jeżeli tak to jak to się odnosi do sprzedaży ?, wpadłem na pomysł że otworzę sklep ebay wstawię z polskiego konta na niemcy (opis po niemiecku) a gdy będę mógł wystawiać na niemieckim ebay zrobie także sklep, wystawie 10 najpopularniejszych produktów a w opisie będą zdjęcia z odniesieniem do polskiego ebay (sklepu). Czy dobrze kombinuje?

 

 

Druga sprawa to otworzyć firmę w niemczech, jednak neistety nie wiem jak do tego sie zabrac, jakie sa koszty, czy potrzebny jest meldunek na terenie niemiec (moze ktos przerabiał taki temat i pomoze?). Najbardziej chodzi mi o to czy jest potrzebny meldunek.

 

Jaka jest zleznośc jeżeli chodzi o limity na niemieckim ebay? Przeciez to jest jakis absurd, moim skromnym zdaniem dla ebay powinno zależeć żeby użytkownicy wystawiali więcej aukcji (czysty pieniądz). To dadzą limit 10szt (obłęd)

 

Może jakis inny pomysł ktos nasunie? Bardzo prosze o pomoc :smileyhappy:

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Sprzedaż z polskiego konta na niemcy a rezultaty

Dlaczego niestety? Raczej stety że jest eBay. Powiększysz swoje pole działania (więcej $$).

 

Tak wystawiamy na Niemczech i sprzedajemy. Nie powiem co sprzedaje ale jest to około 30% mojej całej sprzedaży więc troche jest.

 

Jeżeli chcesz działać na Niemczech to dlaczego nie założyć od razu sklep na Niemczech?

 

wystawie 10 najpopularniejszych produktów a w opisie będą zdjęcia z odniesieniem do polskiego ebay (sklepu). Czy dobrze kombinuje?

 

Źle.

 

Daruj sobie otwieranie firmy w Niemczech bo tam bez zameldowania się nie obejdzie (nie wiem czy tak jest nadal).

 

To jest absurd dla Ciebie, ale dla eBaya to jakieś minimum zabezpieczenia że nie oszukasz ludzi. Powoli buduj swoją markę w pozytywne komentarze a napewno się opłaci.

 

A i jeszcze jedno. Spojrzałem na Twoje aukcje i dostałem takiego oczopląsu że sobie darowałem. Ogarnij aukcje bo to nie jest alledrogo i np. payu to nie zadziała.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaż z polskiego konta na niemcy a rezultaty

Anonymous
Nie dotyczy

Witam

Ebay,de Do momentu otrzymania 10 komentarzy można wystawić 10 przedmiotów w ciągu ostatnich 30 dni - liczone tak - ilość przedmiotów sprzedanych + aktualnie wystawione aukcje. Po 10 komentarzach weryfikacja i limit wystawionych aukcji 20 itd.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź