anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spór z kupującym i zablokowane środki

Witam, mam takie pytanie sprzedałem coś na ebay.pl kupił to koleś z Niemiec niestety przesyłka gdzieś zaginęła, żałożył mi on spór na Niemieckim ebayu i zablokowali mi środki na moim koncie PayPal, jak zwrócę mu pieniądze przez tą opcję tutaj - http://i.imgur.com/Kd7vdpx.jpg to będę miał minusowe saldo na koncie ebay czy na koncie paypal?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Spór z kupującym i zablokowane środki

na koncie PayPal, nie bój się ściagną hajs z karty

 

to złoż reklamację na poczcie, ale bedziesz musiał czekać minimum 1,5 mca do 3 mcy na rozpatrzenie reklamacji, ale wiecej niz 120 zeta + opłata za nadanie nie dostaniesz

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Spór z kupującym i zablokowane środki

Postanowiłem podłączyć się z moją sprawą do tego wątku. Wczoraj kupujący z USA kupił u mnie 10 przedmiotów, każdy z innej aukcji i za każdy oddzielnie zapłacił, czyli dstałem oddzielnie 10 wpłat przez PP od tej samej osoby. Po zakupie napisał do mnie, że mam mu oddać nadwyżkę z kosztów wysyłki. Planuje wysłąć wszystkie 10 przedmiotów jedną paczką, czyli będę miał jeden numer śledzenia do tych dziesięciu zakończonych aukcji, czy w razie ewentualnego sporu może to powodować jakieś problemy??

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Spór z kupującym i zablokowane środki

A dlaczego ma mieć skoro zrobiłeś jak należy? Ja tak robie od zawsze, że wysyłam wszystko razem. Nigdy nie miałem z tego względu problemów nawet jak ktoś otworzył spór.

 

eBay nas łupie, bo jemu masz zwrócić nadwyżkę a Ty zapłaciłeś prowizję od wysyłki za te 10 wpłat. Pisałem w tej sprawie do nich, dostałem wiadomość z .... wziętą.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź