SPRZEDAZ NA NIEMIECKIM EBAYU

speedfreak1200
Użytkownik
Witam! Chcialbym sprzedac przedmiot na niemieckim ebayu, ale nie mam nuiemieckiego konta bankowego i nie wiem w jaki sposob jestem w stanie zakonczyc procedure wystawiania przedmiotu?..co wiaze sie z oplata za wystawienie aukcji. Czy moge rozliczac z niemieckim ebay'em sie za pomoca paypala? Jak ugryzc temat? Prosze o pomoc. Pozdrawiam!
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

SPRZEDAZ NA NIEMIECKIM EBAYU

A po co Ci Niemieckie konto, za wystawienie aukcji zapłacisz poprzez PP z Polskiej strony MójeBaj>KONTO
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

SPRZEDAZ NA NIEMIECKIM EBAYU

speedfreak1200
Użytkownik
Niestety, nie mam w ogole konta na ebay.pl, a chcac sprzedac na niemieckim ebayu musze miec ichniejsze konto, wiec prawdopodobnie zmuszony bede zalozyc konto w jakims niemieckim banku.
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

SPRZEDAZ NA NIEMIECKIM EBAYU

chcac sprzedac na niemieckim ebayu musze miec ichniejsze konto,

nie prawda, ja sprzedaję z ebay.PL

a jak będziesz chciał zarejestrować na ebay DE to musisz mieć min. potwierdzony adres zamieszkania

zalozyc konto w jakims niemieckim banku

nie założysz bo musisz mieć zameldowanie w Niemczech

prowizje za wystawienie i sprzedażapłacisz choćby z ebay.COM - po bliższe informacje pisz na mejla
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

SPRZEDAZ NA NIEMIECKIM EBAYU

h2watereu
Użytkownik
my mamy konto na ebay.pl i sprzedajemy na ebay.de ... tylko ze sklep mamy ebayowski wykupiony na ebay.de

konto bankowe w DE jest przydatne bo jak wiadomo oplaty z paypal sa odczuwalne ... zwlaszcza ze dochodza koszty przewalutowania jesli wyplacasz srodki z ebay

bank zdecydowanie taniej sobie liczy 🙂 ...

no i jeszcze jedno ... jesli chcesz wysylac paczki z polski do niemiec to daj znac ... mozna wysylki realizowac zdecydowanie taniej niz paczki miedzynarodowe ...

pozdrawiam
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

SPRZEDAZ NA NIEMIECKIM EBAYU

dies_bonus
Użytkownik

Witam.Czy mogłby mi Pan wyjanic jak dokładnie moge zacząc sprzedawać na niemieckim ebay.z gory dziekuje



Pozdrawiam


Sebastian Nawrocki

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź