anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.

strongman_supplements
Użytkownik

Witam,


Dziś planowałem wystartować ze sprzedażą towaru na angielskim ebayu, niestety mam parę problemów.


Czy mogę wystawiać aukcje z ebay.pl na rynek angielski, tak aby były one widoczne na ebay.co.uk ? Czy lepiej robić to bezpośrednio z ebay.co.uk ?



Firmę mamy zarejestrowaną w Polsce ale towar jest już w uk i będzie stamtąd rozsyłany za pomocą Royal mail.




Druga sprawa z jaką mam problem to dodanie zdjęć do treści aukcji, kompletnie nie mam pojęcia ja kto zrobić, na allegro problemu nie ma, jest opcja dodania zdjęć z zewnętrznego hostingu i wszystko, a w ebay-u tego nie widzę, oświeci mnie ktoś jak to zrobić? będę bardzo wdzięczny

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Dot.: Odp.: Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.

Wystaw w UK


http://community.ebay.pl/question/Dla-Sprzedawc%C3%B3w/Nie-Wida%C4%87-Mojej/2000000297?&#msg2000000722


 


Aby wstawic zdjecia z zew., serwisu kliknij wpierw na przycisk HTML ponad ramka opisu

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.


Czy możesz podać więcej informacji ?


Ile masz komentarzy ,czy to pierwsza sprzedaż itd.


Może się okazać że masz limit sprzedaży i wtedy się wszystko pokomplikuje.np


:You can sell up to 10 items or up to £650.00 per month, whichever comes first.


W samej aukcji przy wystawianiu musisz kilka rzeczy zmienić najprościej wystaw aukcje i podaj link , sprawdzimy co jest do poprawienia.


Wklejanie zdjęć jest proste jak drut można tak jak proponuje stamps222  albo  poprostu  kopiuj i wklej pomiędzy tekst  masz tu lnk do Royal Mail (Price Finder) h...stamps222 na ebay.co.uk.


 


 


Pozdrowienia

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.

na ebayu, nie musisz dodawać zdjęć z zewnętrznego hostingu, możesz kopiować np. na google zdjęcia i wklejać tutaj 🙂

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.

strongman_supplements
Użytkownik

Dzięki za odpowiedzi, będzie to moja pierwsza sprzedaż na ebay-u, od 3 lat jestem na allegro z przeszło 20k komentarzy.


Teraz chcemy spróbować na ebay-u, mam jeszcze parę pytań :



1. czy jak wykupie sklep na ebay.pl to będzie on działał na ebay.co.uk ? (bardzo duża różnica w cenie)



2. Jak zrobić aby ebay.co.uk nie narzucał na mnie takich limitów o których jest mowa wyżej (10 aukcji lub 650Ł sprzedaży)

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.

bajere1
Użytkownik

jeżeli towar w Anglii i wysyłka w Anglii to działalność też powinna być tam...przynajmniej dopóki konkurencja cię nie "sprzeda" - abo wysyłka z kraju - wtedy obowiązują cię limity wysyłkowe vat do UE

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.

jjcosmeticspl
Użytkownik

dokladnie, ja mam odwrotna sytuacje. mam sklep na ebayu angielskim i od lat sprzedaje na allegro. ale uwielbiam ebaya i boleje nad jego marna kondycja w Polsce. Poniewaz czesc towaru mam w Polsce i tu sprzedaje a firma jest zarejestrowana w Anglii i tu tez sprzedaje musze byc vatowcem, tylko dlatego, ze prowadze sprzedaz interetowa na  terenie UE. Jesli towar ma znajdowac sie w UK i taka lokalizacje chcesz podac to niekoniecznie musi byc tam dzialalnosc - tzn nie wiem jak to wyglada w Polsce. Ja bedac w odwrotnej sytuacji musialam zostac vatowcem w UK, czego nie musialabym robic gdyby nie towar w Polsce. I poki co tyle:) Ale jak to wyglada w Twojej sytuacji, kiedy dzialalnosc zarejestrowana jest w Polsce, nie wiem. Najlepiej spytac ksiegowego albo w US. Ja rozliczam sie tylko i wylacznie w Anglii i podlegam tylko ich ograniczeniom, nakazom i przywilejom. Wiem, ze po osiagnieciu jakiegos tam pulapu bede musiala rozliczyc sie z Polska ale to nic strasznego, bo majac dzialalnosc w Anglii jestem w 1000 razy lepszej sytuacji niz przecietny przedsiebiorca w Polsce. 

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.

witam, jestem w podobnej sytuacji w trakcie zakladania firmy w UK, chce zajac sie sprzedaza na allegro oraz angielskim Ebayu, mam pare pytan czy moglabym prosic o kontakt ? dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Dot.: Odp.: Rozpoczęcie sprzedaży ebay.co.uk / dodawani zdjęć i inne pytania.

Dzień dobry,

 

Mam pytanie odnośnie sprzedaży na ebay w UK.

Zamierzam otworzyć działalność gospodarczą w Anglli chciałem zapytać czy jako świeżak który dopiero zamierza otworzyć sklep na ebay obejmują mnie jakieś limity sprzedaży a jeśli tak to ile na początku można sprzedawać produktów.

Pisała Pani że musiała Pani zostać Vatowce żeby sprzedawać przez internet czyli muszę przejść na vat jeśli chcę sprzedawać na Angielskim ebay i internecie.

Jeżeli byłaby taka możliwość proszę o odp.

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź