anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

Wysłałam przesyłkę poleconą do Wielkiej Brytanii,na stronach poczty (polska i angielska) widnieje jako dostarczona.Po otrzymaniu płatności PayPal wystawiłam pozytywny komentarz sprzedającemu(Tu chyba mój błąd,bo za wcześnie).Kupująca twierdzi,że nie otrzymała przesyłki.Mało tego-dostałam list od jej matki (albo osoby podającej się za nią),żeby nie sprzedawać i nie przesyłać jej 46-letniej córce żadnych rzeczy,gdyż jest to osoba chora psychicznie i nie wie co robi,nie liczy się z kasą i wogóle żeby jej o tym liście nie mówić bo zgłosi to na policję w moim kraju bo ma moje dane.Kasa na razie zamrożona przez PayPal.Jak tu żyć Panie premierze 😛

Pomoże ktoś?

 

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Dot.: Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

jak wyslales na adres wysylki z paypal i masz potwierdzenie dostarczenai to nie masz sie czym przejmowac. Jak ci zalozyli spor to zgłos do rozstrzygniecia.

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

możesz podać numer tej przesyłki,chcę zobaczyć czy już włączyli śledzenie do U.K

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

NAPISZ  2 mejle

 

do mamy - ze towar został wysłany bo  ZOSTAŁ KUPIONY  ---- kontrola powinna być przed a nie PO ZAKUPIE (PSYCHICZNIE CHORA CZY NIE ....)  ----- 45 LAT to nie dziecko

 

A DO prawdziwego adresata - napisałabym ze towar został doreczony a odebrała MAMA  mieszkająca POD TYM SAMYM ADRESEM

 

i tyle

 

w ostateczności mejla od "mamy " tez wysłałabym do tej osoby która twierdzi ze towar nie doszedł

 

a cała sprawe przedstawiabym również na ebay ---- aby uchronić sie przed sporem / roszczeniem

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

Przesyłka już dawno dostarczona RR751884914PL,co widać i na stronie poczty polskiej jak i brytyjskiej.

Problem w tym,że nie te ręce ją odebrały.

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

Jej mama nie wysłała maila tylko list do mnie.Oczywiście wysłałam scan tego listu do adresata przesyłki(mailem),na co ona-że jej matka prawdopodobnie odesłała przesyłkę z powrotem i prosi jeszcze raz aby jej ją wysłać.Jak na razie przesyłki nie mam ja ani ona.

Nie wiem jak jest w Wielkiej Brytanii,ale w Polsce na jej miejscu udałabym się na pocztę,bo nie może być tak,że przesyłkę poleconą odbiera osoba trzecia i ewidentnie jest to wina listonosza.U nas za takie coś listonosz może mieć dyscyplinarkę.

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

Nie wysyłałam za potwierdzeniem odbioru.Jedyny dowód,że została dostarczona to tracking.

 

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

Sprawa jest jasna,niepotrzebnie dajesz się wciągać w niejasne gierki.Przesyłka została dostarczona,nie ważne kto odebrał.W razie negatywa usuwają ,w razie sporu o niedostarczenie zamykają.

Gorzej gdy otworzy return request o niezgodność z opisem to tracisz kasę niezależnie od tego jakie są fakty.

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

Sprawa wyjaśniona.Mamuśka oddała jej przesyłkę.Uffff

Sądząc po tym liście,który od niej otrzymałam wnioskuję raczej,że to sama mamuśka ma kuku na muniu. :OP

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

a co do stwierdzenia że przesyłki rejestrowane (listy, paczki) to w PL to nie działa...

 

pod adresem zameldowania wszystkie przesyłki przyjmuja moi dziadkowie (inne nazwisko  ten sam adres)

 

a co do adresu domowego - to czesto np. mój tata odbiera je w drzwiach czy na poczcie

 

 nawet kurierzy  przesyłka dla PAULINY odbiera/ podpisuje Jacek I TYLE....  🙂

 

 

adres  tylko sie liczy - tak samo na alledno czy ebay 🙂

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź