Problem z oplata za przedmiot.

Witam.



Wystawiłem na francuskim ebayu kilka pocztówek i jedna z nich została kupiona. Było to 16.07. Kilka dni temu kupujacy napisał, ze nie może wpłacic pieniędzy poprzez PayPal. Miałem zaległe opłaty do Ebay, więc pomysłem, że przez to mam zablokowane płatnosci na PayPal. Szybko uregulowałem te opłaty, lecz dzisiaj ten Francuz napisal:


"Hello, I have you write (in French) July 24th (9:37 pm) to indicate you the fact that I did not manage to reach the regulation(payment) of this bid. And I cannot always reach the payment at present.
I wished seen whom you are outside France to make him(it) by Paypal.
Cordially

NB: not being good in English I use a translator"



Co to dokładnie znaczy?


Co mam zrobic, żeby Francuz mogł zapłacic za pocztowkę?



Z góry dziekuję za pomoc.


Michał

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Problem z oplata za przedmiot.

nie powinien miec problemu z zaplata, jesli byla ustawiona mozliwosc zaplaty paypalem, chyba ze


 


- po prost zmienil zdanie po fakcie...


- byla jakas chwilowa przerwa techniczna


- nie ma kasy na koncie paypal


- jest problem z karta, jaka dodal do konta paypal


 


otworz sprawe o zalegla platnosc i niech sprobuje zaplacic raz jeszcze a jesli nie zaplaci, zamykasz sprawe i prosisz o zwrot prowizji


 


ew. anulujcie transkacje i prosisz o zwrot prowizji


 


zdaje sie, ze zaluje, ze nie zauwazyl wczesniej, ze jestes sprzedawca spoza francji....

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z oplata za przedmiot.

Witam,



Jeszcze raz proszę o pomoc...




Otworzyłem sprawę o zaległa płatność i kupujący dzisiaj mi napisał:



"Bonjour, je n'ai toujours aucune nouvelles de vous suite aux deux mails que je vous ai envoyés. Sachant qu'il y a un litige d'ouvert apr?s mon dernier mail, j'ai aussi écris ? Ebay.
Je voudrais bien vous payer mais je ne peut pas le syst?me étant bloqué. Je peux juste imprimer la facture mais aucun mode de paiement de s'affiche comme d'habitude...
En espérant avoir de vos nouvelles rapidement, cordialement"



Z tego co rozumiem kupujący chce zapłacić, ale ma zablokowany system. Nie dość, że słabo rozumiem francuski to nie do końca jeszcze rozumiem zasady Ebay, więc nie wiem o jaki system może chodzić? O moj PayPal? Już kilka razy dostawałem płatności i wszystko było ok.



Chciałbym tę sprawę zakończyć "pokojowo" i wołbym, żeby mi jednak zapłacił:)



Proszę poradźcie mi co mam zrobić...

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Problem z oplata za przedmiot.

pileczka / problem jest po stronie kupujacego i jesli chce to kupic, to powinien to zrobic i rozwiazac ew. problemy p;rzy pomocy obslugi klienta


 


daruj sobie te transakcje, bo widac, ze kupujacy sciemnia


 


zamknij otwarta sprawe wybierajac opcje ze nadal nie otrzymales platnosci i popros o zwrot prowizji


 


dodaj sobie kupujacego do listy zablokowanych ew. wystaw ponownie i daj mu znac, zeby sprobowal kupic raz jeszcze

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź