anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta Polska nie przyjmuje moich listow Poleconych ???

januszeswki
Użytkownik
Witam
Dzisiaj w urzedzie pocztowym gdzie nadaje najczesciej przesylki poinformowano mnie, iz nie beda odemnie przyjmowac listow poleconych. Powodem odmowy jest sytuacja, ze duzo przesylek ktore wysylam nie dociera do nadawcy i poczta musi wyplacac odszkodowania.
Ponad 80% przesylek ktore wysylam sa do adresatow z poza polski. W zasadzie wysylam wszedzie poza Afryka. Czasem nawet do krajow ktorych pani na poczcie nie potrafi przeczytac :). Jak sie dowiedzialem od pani w okienku zadzwonil ktos z oddzialu rejonowego i zakazal przyjmowania odemnie takich przesylek jesli nie bede wysylane jako listy wartosciowe.
Rozmawialem kilka tygodnie temu z infolinia Poczty polskiej i przedmioty ktore wysylam moga byc jaknajbardziej wysylane listem poleconym gdyz regulamin tego nie zakazuje wiec na jakiej podstawi moga odmowic mi przyjecia listu poleconego ???
Przeciez to nie moja wina, ze przesylki gina podczas transportu.
Czy z prawnego punktu widzenia poczta ma prawo odmowic przyjecia przesylki jesli nie narusza to ich regulaminu ?
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Poczta Polska nie przyjmuje moich listow Poleconych ???

nie ma prawa odmowic a raczej powinna usprawnic swoje uslugi
**************************************
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Poczta Polska nie przyjmuje moich listow Poleconych ???

co oni pier*** na tej Twojej poczcie, muszą przyjąć i koniec, nie mogą odmówić. Gie im do tego co Ty tam wysyłasz

a najlepiej podpisz umowę z pocztą jeśli masz firmę i będziesz miał święty spokój.

Ja wysyłam 100% przesyłek za granicę, krajowych nie realizuję wogule. Oczywiście mam umowę z pocztą.

A listem poleconym możesz wysyłać towar do 2 kg włącznie, nawet możesz pakować towar w kartony po butach i nic im do tego.
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź