anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paypal i sprzedawanie w Europie/USA - pare pytan

dzizik
Użytkownik

witam:)


 


Od paru lat kupuje na ebay'u, ale zamierzam sprzedać niepotrzebne mi rzeczy:) nie będzie to stały handel raczej okazjonalnie wystawianie zalegających w szafkach ciuchów, płyt czy odtwarzaczy mp3/4, zatem mam pytania początkującego:


 


1. Posiadam konto sprzedawcy podpięte pod to samo konto z którego kupuję rozumiem, że muszę rozszerzyć konto z osobistego na specjalne? (nie chce zakładać nowego konta tylko do sprzedaży z nowym PP)


2. Czy konto specjalne, poza tym że będę uiszczać prowizje do PP i przelewać sobie na konto bankowe pieniądze, wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami? czy kiedy nic nie sprzedaje to działa jak konto osobiste?


3. Czytałam ze wielu ludzi ma jakieś limity i nie bardzo wiem o co z tym chodzi:/ czy ja będę miała limity nałożone na konto PP przy założeniu że 1razowo albo łącznie z paru aukcji, wejdzie mi np 150euro/funtów/dolarów?? - nie sadzę żeby aż takie kwoty wchodziły w grę (bardziej będą to drobne w przedziale 5 max 20euro) ale wolę się upewnić zawczasu



z góry dzięki za pomoc:)

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Odp.: Paypal i sprzedawanie w Europie/USA - pare pytan

1. Posiadam konto sprzedawcy podpięte pod to samo konto z którego kupuję rozumiem, że muszę rozszerzyć konto z osobistego na specjalne? (nie chce zakładać nowego konta tylko do sprzedaży z nowym PP)


 


Nie musisz ale mozesz - tak bedzie ci dogodniej prawdopodobnie.


 


2. Czy konto specjalne, poza tym że będę uiszczać prowizje do PP i przelewać sobie na konto bankowe pieniądze, wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami? czy kiedy nic nie sprzedaje to działa jak konto osobiste?


 


Nie ma dodatkowych oplat. Tylko prowizja w momencie przyjecia wplaty.


 


3. Czytałam ze wielu ludzi ma jakieś limity i nie bardzo wiem o co z tym chodzi:/ czy ja będę miała limity nałożone na konto PP przy założeniu że 1razowo albo łącznie z paru aukcji, wejdzie mi np 150euro/funtów/dolarów?? - nie sadzę żeby aż takie kwoty wchodziły w grę (bardziej będą to drobne w przedziale 5 max 20euro) ale wolę się upewnić zawczasu


 


Poczytaj o limitach w pomocy:


 


https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp?_dyncharset=UTF-8&t=searchTab&dosearch=true&locale=pl_PL&...


 


 

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paypal i sprzedawanie w Europie/USA - pare pytan

dzizik
Użytkownik

dzięki za odpowiedź:)


posiadam na PP status zweryfikowany ale nie mogę znaleźć przycisku "sprawdź limity" to znaczy, że tych limitów nie mam? czy może jakbym rozszerzyła do konta specjalnego, to owe limity się pojawia i będę musiała jeszcze raz się weryfikować?

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paypal i sprzedawanie w Europie/USA - pare pytan

przycisk jest u gory w pasku zaraz pod twoim nazwiskiem i imieniem ostatni przycisk po prawej


 


nazwa, typ konta, status, limity


 


malym drukiem


 


moze to pokieruje


https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_show-limits&req_from=view_limits

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paypal i sprzedawanie w Europie/USA - pare pytan

dzizik
Użytkownik

(imię i nazwisko wymazałam) jak widzisz, ja nie mam małym druczkiem czegoś takiego jak limity:|

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paypal i sprzedawanie w Europie/USA - pare pytan

dzizik
Użytkownik

http://img202.imageshack.us/img202/4557/skrinvk.jpg (coś załącznik bardzo mały się zrobił wiec daje link)

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Odp.: Paypal i sprzedawanie w Europie/USA - pare pytan

jarekantosik123
Użytkownik

Spróbój rozszerzyć najpierw konto z osobistego na specjalne. Wydaje mi się że wtedy powinien pokazaćsię link ze zniesieniem limitów.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź