anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POMOCY! Znow problem z PayPal - zablokowana platnosc.

Witam,



Sprzedalem towar - jeden kupiec - 10 sztuk. W sumie 150$.  Po kilku minutach od otrzymania platnosci przychodz mail z PP, w ktorym czytam:



"Analiza ostatnich transakcji wskazuje, że na konto mogła wpłynąć płatność, która nie została autoryzowana przez posiadacza konta PayPal.

Aby chronić użytkowników przez problematycznymi transakcjami, czasami prosimy o dodatkowe informacje na temat płatności w systemie PayPal.

Potrzebujemy więcej informacji na temat tej transakcji. Zaloguj się do konta PayPal, kliknij znajdujące się na pasku menu łącze Centrum rozstrzygania i podaj potrzebne informacje do dnia 28-11-2011.

(...)Zalecamy, aby nie wysyłać przedmiotu do momentu zakończenia badania. W przypadku gdy przedmiot został już wysłany, zaloguj się i podaj nam numer przesyłki oraz adres dostawy (jeżeli informacje te są dostępne). Możesz także skontaktować się z firmą kurierską w celu zablokowania dostawy przedmiotu.

Informujemy, że objęliśmy środki tymczasową blokadą do czasu zakończenia badania sprawy. Przepraszamy za związane z tym niedogodności."




W morde jeza!  Juz 3 raz w ciagu paru miesiecy blokuja mi sami z siebie pieniadze, bo taki maja kaprys. nie dosc, ze sa najdrozsi i jestesmy skazani na nich to jeszze nie ma sie pewnosci, ze sie dostanie pieniadze za towar. W momentach takich jak ten mam ochote  rzucic to wszystko w diably i wypiac sie na PP.



Kupiec to nowy  profil, zarejestrowany 07.11. czyli 2 tygodnie temu, ma 0 opinii,  w eBay ma adres z Tajlandii.  W Pay Pal jako kupujacy widnieje inne nazwisko, ale w Adresie Wysylkowym widnieje juz nazwisko kupca  z eBay, ale z kolei adres w NYC, USA.  I teraz teoretycznie moglbym zlekcewazyc  maila z PayPala, ale sam nie wiem...Ten towar to  karta platnicza, wysylam w ciagu 10 dni, bo tyle tez czasu potrzebuje na wyprodukowanie takiej karty z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem klienta itd.  I teraz jestem w kropce. PayPal chce abym przedstawil dokumenty do wyjasnienia sporu (jakie do cholery dokumenty???) do 28.11. Nie ma najmniejszych szans, zebym im przedstawil dowod wysylki, bo do tego czasu nie zdaze spersonalizowac, przygotowac towaru i nie wiem  czy zwrocic gosciowi kase, czy wyklocac sie z PP i tlumaczyc, ze do 28 nie zdaze wyslac, czy olac PP i po wyslaniu towaru dopiero sie z nimi wyklocac, sam juz nie wiem...



Bardzo Was prosze o pomoc i odpowiedzi w tym watku. Sprawa dosc pilna.



I jeszcze ktos znajacy dobrze angielski jesli moglby mi przetlumaczyc:



"Twoja wplata zostala zablokowana przez PayPal w zwiazku z podejrzeniem o nieautoryzowana platnosc. Do czasu wyjasnienia sprawy i odblokowania pieniedzy  towar nie zostanie wyslany. Skontaktuj sie prosze z Pay Pal w celu wyjasnienia sprawy."




Dzieeeeeki

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0