anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnione przesyłki przed Świętami

Hej,


jak u Was stoi sprawa z przesyłkami przed Świętami?



Wszystkie dotarły na czas?



U mnie z 10 klientów i każdy narzeka, że jeszcze nie dostał przesyłki. Tracking na Royal Mail milczy....Deutsche Post też. U Was też tak jest?



Kilku klientów zamówiło 3 dni temu i piszą gdzie jest ich zamówienie.... Ręce opadają. Oczywiście jesteśmy narażenia na negatywy.

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Odp.: Opóźnione przesyłki przed Świętami

sprobuj im wyjasnic, ze Ty sie wywiazales z nadania przesylki w okreslonym terminie a czas dostawy zalezy juz od przewoznika zwlaszcza w tym okresie


 


przy wystawianiu opinii kupujacy ma oceniac to, jak szybko sprzedawca wyslal / nadal przesylke a nie to, jak szybko ona do niego dotarla, choc kupujacy nie sa tego chyba do konca swiadomi i z automatu moga wybrac niska ocene albo nega...

Wiadomość 2 z 14
ostatnia odpowiedź

Odp.: Opóźnione przesyłki przed Świętami

tracking w DE i UK nie działa,jak klient założy spór to tracisz kasę.Jedyna szansa to wysyłanie skanu odpowiedzi na reklamację po kilku miesiącach do paypala

Wiadomość 3 z 14
ostatnia odpowiedź

Odp.: Opóźnione przesyłki przed Świętami

Część dotarła, część jeszcze nie.



Przez tyle lat co handluje na aledrogo nie spotkałem się z takim traktowaniem. Mimo pozytywnych komentarzy czuje sie czasami jak zlodziej czy oszust..... Nie wiem jak to mam opisać.



Użytkownik kupił odemnie przedmiot. W środku opakowania znajduje się karteczka w języku niemieckim i angielskim, że przedmiot zawiera folię zabezpieczająca, która należy zerwać. Dodatkowo instrukcja montażu formatu A4, w której widnieje zapis, że folię należy zerwać przed montażem.



Otrzymuje negatywa że przedmiot jest nie zgodny z opisem. Napisałem do niego dlaczego tak napisał. On stwierdza, że przedmiot jest koloru zielonego, a on zamawiał przezroczysty i przesłał mi zdjęcie tego przedmiotu.



W tym momencie nie wiedziałem czy mam płakać czy już sam nie wiem co. Oczywiście nie zerwał folii zabezpieczającej. Poinformowałem go o tym. Odpisał, że faktycznie jest to jego błąd, bardzo przeprasza i chce zmienić komentarz. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze (pozytywny komentarz).

Wiadomość 4 z 14
ostatnia odpowiedź

Odp.: Opóźnione przesyłki przed Świętami

bajere1
Użytkownik

spoko ja mam to samo z royal mail, już niektóre listy priorytety idą 3 tygodnie - jeszcze trochę i będę musiał oddawać kasę....

Wiadomość 5 z 14
ostatnia odpowiedź

Odp.: Opóźnione przesyłki przed Świętami

bajere1



dzisiaj dostałem odpowiedź z mojego oddziału poczty, że kontaktowali się z Royal Mail i powiedzieli im że przesyłki są w UK ale nie wiedzą gdzie (śmiać się czy płakać?). Dodatkowo te przesyłki co wysyłałem do Niemiec i USA...... też są w UK (chyba tak nie powinno być?).



Nie wiem co mam robić. Poczta podnosi opłaty... takie cyrki z przesyłkami.....

Wiadomość 6 z 14
ostatnia odpowiedź

Odp.: Opóźnione przesyłki przed Świętami

bajere1
Użytkownik

open_razor



a coś daje wysłanie do paypal-a po 2-3 miesiącach skanu rozpatrzonej reklamacji ???

Wiadomość 7 z 14
ostatnia odpowiedź

Odp.: Opóźnione przesyłki przed Świętami

nic nie daje,dlatego że oni "gubią" dokumenty,udają że nic nie dostali.Trzeba im wysyłać tradycyjną pocztą poleconym za potwierdzeniem odbioru,jeszcze  nie testowałem bo miałem tylko jeden przypadek na małą kwotę

Wiadomość 8 z 14
ostatnia odpowiedź

Odp.: Opóźnione przesyłki przed Świętami

bajere1
Użytkownik

a może ktoś z was wysyłał expressem do UE , a nie tylko priorytet polecony ???? jest jakaś różnica oprócz ceny ??? 

Wiadomość 9 z 14
ostatnia odpowiedź

Odp.: Opóźnione przesyłki przed Świętami

6 otwartych spraw o nie otrzymany przedmiot.


Kolejne w drodze....



Mimo przesłanie numeru nadawczego i poinformowanie krok po kroku gdzie mogą sprawdzić czy przesyłka została faktycznie nadana, nie chcą o tym słyszeć. Żądają zwrotu pieniędzy.



I co ja mam teraz zrobić? Odpowiedź z Poczty mam, że przesyłką są w UK ale nie wiedzą gdzie.....



Nie oddam pieniędzy ... negatyw, oddam pieniądze ....... negatyw, otrzymaja przesyłkę, po złości dadzą negatyw.... 10x negatyw - 90% pozytywnych komentarzy...sprzedaż zakończona.



I to wszystko ku... nie przez moją winę.

Wiadomość 10 z 14
ostatnia odpowiedź