Opóźnienia przesyłek!!

Hej,

sytuacja jak zawsze.... opóźnienia!

 

U mnie głównie przesyłki do USA z przedziału 09 - 13 grudzień - koło 20-30 jak narazie.

 

Czy nękają Was kupujący? Bo ja to już słabo sypiam, a rano jak odczytuje maile to mnie głowa boli.

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wiadomość 1 z 141
ostatnia odpowiedź
140 ODPOW. 140

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Witam, czy nie ma już możliwości śledzenia listów poleconych wysłanych do USA na usps.com? Wprowadzam nr poleconego i w ogołe nie ma go w ich systemie, nawet tych listów które już dotarły? A list wysłanydo USA  05.10.15 na innej stronie nadal ze śledzeniem jest ciągle status w trasie. Coś się tam pozmieniało?

Wiadomość 131 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Już zaczyna się bum świąteczny. Jeszcze tylko widać status wysyłki z poziomu ebay. Ze strony USPS nie ma możliwości śledzenia.

Radze przejść na wysyłkę kurierem i zrezygnować z korzystania  z poczty na conajmniej dwa miesiące. Chyba, że chcecie mieć mase otwartych spraw jak co roku 🙂

Wiadomość 132 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

franticgirl1
Użytkownik

Hej, jak jest tej zimy z przesyłkami do USA? Odnotowaliście opóźnienia? 

Wiadomość 133 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

no własnie nie wiem czy sie cos nie kroji.

Przesyłka wysłana 26 stycznie do tej pory ma jedynie info ze 29.1 opuscił nasz kraj i dalej cisza.....

 

Wiadomość 134 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

A jak u innych ?  macie jakies niepokojace sygnały ?   bo u mnie od konca stycznia wygalda troche jak rok temu tzn w kratke - niektore dochodza szybko a niektore tylko informaja ze wylecialy z polski, czekaja już 2 tygodnie na dalszą aktualizacje numeru przesyłki  i nie wiem co dalej....

Wiadomość 135 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

U mnie 20 stycznia najgorzej. Reszta to jakieś pojedyncze.

 

Wysyłane globalem.

Wiadomość 136 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Ja wysyłałem globalem 4 lutego  i do tej pory cisza.. jak myślicie wysyłając paczkę prior z deklarowana wartoscią będzie podobnie?

Wiadomość 137 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Nie wysyłajcie Amolu , przez to cholerstwo zatrzymali mi paczkę wczoraj. Zobaczymy jak długo to weźmie czasu zanim dojdzie.

Wiadomość 138 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Ktoś jeszcze wysyła za posrednictwem Poczty Polskiej ?? To jak USPS traktuje Pocztę Polską to jakaś porażka ,przesyłki EMS dochodzą po miesiącu ,inne w 5 dni . Masowe reklamacje Claimy klientów , strata towaru i pieniędzy .Idą świeta to dopiero się zacznie zamieszanie a czas dostarczenia  nie będzie do przewidzenia .

Macie jakies alternatywy na wysyłki do USA ?? Ja zrezygnowałem z Poczty na rzecz FedEx i muszę powiedzieć że róźnica totalna co do czasu doręczenia - koszty lekko wyższe ale myslę że warto .

 

Wiadomość 139 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Ostatnio NIE POLECAM korzystania z PP.

Trzeba unikać jak się tylko da.

Tyle można powiedzieć ...

Poczta Polska ma ostatnio opóźnienia >2 miesiacy i to dla przesyłek nadawanych czy odbieranych ....

 

Ogólnie panuje tam zasada zapłac i płacz...  dojdzie nie dojdze ... a jak co to dla przesyłek zagranicznych mają 3 miesiace na reklamacje a i tak na koncu ci napiszą ze u nich jest OK i się pan pocałuj.

 

Na szczescie przesyłki kurierskie nie sa az tak horendalnie drogie.

 

polecam szukać przesyłek na www.kurierem.pl

 

Wiadomość 140 z 141
ostatnia odpowiedź