Opóźnienia przesyłek!!

Hej,

sytuacja jak zawsze.... opóźnienia!

 

U mnie głównie przesyłki do USA z przedziału 09 - 13 grudzień - koło 20-30 jak narazie.

 

Czy nękają Was kupujący? Bo ja to już słabo sypiam, a rano jak odczytuje maile to mnie głowa boli.

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wiadomość 1 z 141
ostatnia odpowiedź
140 ODPOW. 140

Opóźnienia przesyłek!!

Siemano,

 

ja to mam problemy z Włochami, baa nawet juz zarobilem negatywa z tego powodu, list polecony prio wysłany 29 listopada został zarejestrowany 23 grudnia, ze sledzenia wynika ze koles otrzyma towar dopiero po Nowym Roku (sic!) :DD

 

a pozostale wysłane do Włoch pod koniec listopada do polowy grudnia również zarejestrowane 23 grudnia, czesc juz otrzymala, ale wieksza czesc tez prawdopodobnie dopiero w styczniu

 

do mnie nie pisza, bo sam im na biezaco pisze jak sytuacja wyglada 😛

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i samych udanych transakcji

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 141
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek!!

A dużo takich paczek masz? Ja narazie sprawdziłem kody 50 paczek do US i niechce już dalej sprawdzać...

 

Co jest grane? Ktoś ma jakąś odpowiedź?

 

PS: jedna klientka właśnie mi napisała że odebrała paczke na poczcie i była otwarta, i zapytała czy wysłałem otwartą....

 

Kolejny udany początek nowego roku............................

Wiadomość 3 z 141
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek!!

listy polecone priorytetowe wysłane na początku grudnia do USA... jak kamień w wodę.Spory zakładane codziennie,podejrzewam że jedną przesyłkę do Kanady ku...z poczty wysłały statkiem zamiast samolotem.Po 3 tygodniach z WER Warszawa status zmienił się na WER Pruszczcz Gdański

Czuję że nie obędzie się bez negatywów,ale administracja Ebay jednego neutrala mi usunęła bo kupujący skarżył się na USPS

 

wystarczy że administracja weźmie pod uwagę problemy poczt w związku z masakrą świąteczną.Dlaczego muszę kupującym udowadniać że przesyłka została wysłana skoro te informacje są podane zaraz po wysyłce i są widoczne w trackingu?

 

USPS wprowadził po prawej stronie wielki napis "PRE-SHIPMENT" nawet nie zdajecie sobie sprawy w co nas wpakowali,de...ile

 

Wiadomość 4 z 141
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek!!

Mnie już krew siarczysta zalewa Emotikon: Wściekły


Wogóle ten okres .... niechce używać brzydkich słów..... jakiś dziwny był.

 

Miałem mase takich dziwnych sytuacji:

- kupujący chcą anulować zamówienie po tym jak oznaczyłem go jako wysłane (może jakieś 30 przesyłek).

- kupujący piszą o zwrot pieniędzy bo przedmiot nie dotarł chodź paczka czeka na poczcie od 2-3 tygodni (przesyłki do US, coś koło 50 sztuk) - 2 negatywy.

 

Przez te 2 miesiące miałem taki zje...ny okres że mógłbym książkę napisać co się dzieje z tymi kupującymi.

 

Do tego kolejna osoba z Rosji, która pisze, że sprawdzała poczte i nie było żadnej przesyłki dla niej - paczka wysłana dzień wcześniej..............

 

 

Wiadomość 5 z 141
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek!!

Właśnie zauwazyłem jedna przesyłke z 10 grudnia (USA) ze wczoraj dotarła do centrum sortowniczego.

 

A tak poza tym to mam już kolejnego negatywa Emotikon: Szczęśliwy

Wiadomość 6 z 141
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek!!

ja jak na razie nie dostałem,za każdym razem podaję im link do śledzenia poczty polskiej w wersji angielskiej,tłumaczę powolną pracą USPS

Wiadomość 7 z 141
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek!!

ja napisałem do serwisu z prosba o usuniecie negatywa, a oni mi odpisali ze narazie nie usuną, bo kupujacy nie otrzymał przesyłki

 

więc napisałem po jakims tam czasie znowu prosbę o usunięcie, a oni mi odpisali, że nie usuną bo ze strony poczty polskiej wynika, że przesyłka nie została doręczona. Chcieli abym im wysłał rzut ekranu z prośbą o usunięcie negatywa od kupującego lub rzut ekranu z monitorowania. Ale jeszcze tego nie zrobiłem, bo nie mam na to teraz czasu 😜

 

zrób tak, koleś który wystawił nega napisz do nich mejla na adres customerhelp_pl@ebay.com dołącz rzut ekranu z monitorowania

w treści napisz jeszcze nazwę kupującego, nazwę sprzedającego i numer przedmiotu

 

i ciekawe co odpiszą :

 

BTW wszystkich przesyłek wysłanych do Włoch pod koniec listopada do połowy grudnia wysłąłem ponad 30 z czego mikra część otrzymała 16 grudnia, trochę od 27 do 31 grudnia, a pozostałych nie sprawdzałem

 

jeden koleś, któremu wysłąłem 12 grudnia, do końca roku nie otrzymał a na moją odpowiedz napisał tak " jaki rząd taka poczta jednym słowem totalna porażka " 😄 

 

 

Wiadomość 8 z 141
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek!!

Napisze napisze chodź zawsze jak do nich pisze to otrzymuje regułkę która nie jest odpowiedzią na moje pytyanie. I dlatego wolę kontaktować się z UK na czacie.

Też tłumacze kupującym o co chodzi i też im wklejam linka z poczty polskiej. Tylko najgorsze jest to, że nie wiadomo kiedy zaczną być dostarczane.

U mnie przesyłek jest trochę więcej. Sprawdziłem niektóre z 3 grudnia i też nie podochodziły.

 

PS: ja już zacząłem pisać reklamacje.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość 9 z 141
ostatnia odpowiedź

Opóźnienia przesyłek!!

przesyłka z 19 listopada znalazła się na sortowni 2 stycznia.Kasy już nie mam,teraz trzeba będzie się znowu szarpać z administracją

Wiadomość 10 z 141
ostatnia odpowiedź