Opóźnienia przesyłek!!

Hej,

sytuacja jak zawsze.... opóźnienia!

 

U mnie głównie przesyłki do USA z przedziału 09 - 13 grudzień - koło 20-30 jak narazie.

 

Czy nękają Was kupujący? Bo ja to już słabo sypiam, a rano jak odczytuje maile to mnie głowa boli.

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wiadomość 1 z 141
ostatnia odpowiedź
140 ODPOW. 140

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Ja już teraz masowo wysyłam reklamacje... wszystko co nie doszło do dzisiaj a było wysłane do 17lutego i ma "Origin Post is Preparing Shipment" leci na reklamacje...

 

ale czy coś to da?!

Wiadomość 61 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

Mnie też się nie udaje rozwiązać, dostaję negatywy, kasa zwrócona itd. Narazie standardy sie trzymają.

Nie pisałem do eBaya. Przecież oni znają ten problem, bo co roku tak jest. A jak dodałeś numer śledzenia to i tak jest dla nich **bleep** warty bo paczka nie jest widoczna w USA.

 

Bardzo dużo mam spraw takich, że napisałem od razu czy mam zwrócić kasę czy poczeka parę dni bo USPS ma opóźnienie. Niektórzy czekają już 2 tygodnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

U mnie mam sporo przesyłek z 12 stycznia. Akurat z tego dnia każdy napisał do którego paczka nie doszła, sprawdzałem cały tracking.

 

Narazie złożyłem 81 reklamacji. Codziennie będę otwierał kolejne. Nie popuszczę dziadom.

Wiadomość 62 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

To USPS kręci wszystkich... od 5 stycznia wprowadzili tam jakiś nowy system i są kłopoty. Cały czas świece oczami i już nie wiem co odpisywać.

Klient wczoraj wysłał mi kwita że USPS twierdzi że nasza poczta szykuje list polecony dopiero do wysłania... a nasza poczta mówi że list jest już wysłany 3 tygodnie temu... ktoś tu kłamie a klient i tak swoje myśli:(

Wiadomość 63 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

pamiętajcie że jeśli w Global Expres przesyłka nie zostanie zarejestrowana w USA po miesiącu od wysłania to usługa jest nienależycie wykonana i należy się odszkodowania.Spróbuję z tą (spór otworzony i zamknięty)

 

LX900455942PL

 

wysłana 27 stycznia i 28 lutego zarejestrowana w systemie,a gdzie była przez miesiąc? lewitowała w czasoprzestrzeni?

Wiadomość 64 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

z tego co czytam to prawie w kazdym kraju jakies problemy/ a może to nasz poczta leci sobie w kulki.

 

 

Wiadomość 65 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

MOROSPORT komunikat "Delivery status not updated" nic dobrego nie wróży... ja przy takich komunikatach dostawałem odszkodowanie bo nigdy się już nie zmienił... przesyłka pewnie zagineła... oby było inaczej

Wiadomość 67 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

w jakiej wysokości otrzymywałeś odszkodowanie i po jakim czasie ?? ponieważ ja składalem ostatio kilka reklamacji - wysyłam drogi towar i się zastanawiam jakie odszkodowanie otrzymam. 

 

 

Wiadomość 68 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

za list polecony priorytetowy dostawałem około 150zł ale to było rok temu i nie pamiętam dokładnie (na ponad 2tys wysyłek jakieś 3 lub 4 zagineły) Czeka się około dwa miesiące na zwrot.

Wiadomość 69 z 141
ostatnia odpowiedź

Dot.: Opóźnienia przesyłek!!

za list polecony dostaje się 110 zł +koszt nadania (koszt nadania jako niepoleconej) Wartość towaru nie ma najmniejszego znaczenia

Wiadomość 70 z 141
ostatnia odpowiedź