anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Witam

 

Od dziś widzę na stronie UPS taki komunikat dla wszystkich moich listów poleconych wysłanych do USA 😞

 

USPS Tracking™ is unavailable for this product for POLAND.

Szukałem po necie - jedyne co się dowiedziałem, że teraz już tak będzie. Potwierdzili tą informację na naszej poczcie. Jedyne pocieszające info to, że jak już będzie dostarczone to odpowiednie info na stronie poczty polskiej śie pojawi.

 

Pewnie rozwiązania brak ale na wszelki wypadek zapytam : czy ktoś z Was zna jakąś alternatywę na śledzenie poleconych do USA?

 

Dzięki

Wiadomość 1 z 77
ostatnia odpowiedź
76 ODPOW. 76

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Dzisiaj dostałem wiadomość od PP i już zupełnie nie wiem co myśleć... myślałem że potwierdzą definitywnie że nie bedzie sledzenia listów prio i tyle a oni napisali:

 

"Uprzejmie informujemy, że sprawę przekazaliśmy do Biura Strategii i Współpracy Międzynaradowej Poczty Polskiej. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania"

 

Czyli co? temat nie jest jeszcze zamknięty?

Wiadomość 51 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

a Wam co powiedzieli przedstawiciele PP?

Wiadomość 52 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Ja będę miał ofertę na globala koło środy.

 

Natomiast co do śledzenia poleconych to też napisał do jakiegoś tam biura międzynarodowego czy coś takiego i jest w celu wyjaśniania.

Wiadomość 53 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Śledzenie poleconego na stronie USPS nie działa.. ale w sporze na ebay.com już tak

 

RR749394174PL wysłane 20.10.2015, tracking ze sporu

 

PROCESSED THROUGH USPS SORT FACILITY

Oct-25-15, 12:33 PM, NASHUA, NH 03063

PROCESSED THROUGH USPS SORT FACILITY

Oct-25-15, 12:31 PM, NASHUA, NH 03063

ARRIVED AT INTERNATIONAL SERVICE CENTER

Oct-24-15, 21:47 PM, ISC NEW YORK NY(USPS) 11430

ORIGIN POST IS PREPARING SHIPMENT

Oct-21-15, 12:40 PM

Note: Tracking information may be transmitted with a delay. Please check
 
Mam tylko jeden spór od gościa z usa więc nie potwierdze czy działa w innych, ale jak tak jest to znaczy że cała panika o nic
Wiadomość 54 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Czyli nr śledzenia poleconych do USA będą uznawane przez Ebay w razie sporu? To skąd Ebay pozyskuje dane o śledzeniu?

Wiadomość 55 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Może ebay ma wyłączność na śledzenie nie wiem, albo jakiś błąd systemu, a ktoś jeszcze ma spór od gościa z usa?

Wiadomość 56 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

numery sledzenia listow poleconych działaj przez ebay - widocznie ebay jakos sie z dogadał z USPS.  Widze ze to działa wiec nie trzeba juz globalem wysylac przy sprzedaży przez ebay.  Na stronie USPS dalej nie działa - działa tylko poprzez sprawdzanie numeru  w "okienku ebay".

Wiadomość 57 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

wątpię aby ebay chciał nam zrobić dobrze,to jest webapi i być może wygaśnie niedługo

Wiadomość 58 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

U mnie w okienku Shipment details wyświetla się tylko Tracking i Carrier gdzie jest numer śledzenie i Poczta Polska. Czy nie mam odznaczonej jakiejś opcji czy nie sprawdzam tam gdzie trzeba?

Wiadomość 59 z 77
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nie działa śledzenie listów poleconych w USPS

Carrier podajesz USPS.

Wiadomość 60 z 77
ostatnia odpowiedź