Limity na ebay.de

Witajcie,

 

Jak wiadomo na międzynarodowy ebay jest ograniczenie 100 przedmiotów w ciągu miesiąca. Ja wystawiłem 2 aukcje po 10 przedmiotów (co daj 20 ) i nie mogę nic więcej wystawić... pytanie dlaczego?

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Dot.: Limity na ebay.de

a skąd wziąłeś 100 przedmiotów? jak limit jest właśnie 10

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Limity na ebay.de

Przepraszam można wystawić 10 przedmiotów po 10 sztuk. Dlaczego w takim razie nie mogę wystawić 8 pozostałych przedmiotów. 

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Limity na ebay.de

Moze nie spelniasz jakiegos wymogu?

 

Limity sprzedaży (gdzies w polowie strony)

http://pages.ebay.pl/help/export-getting-started.html

**************************************
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Limity na ebay.de

Witam, czy udało się jakoś rozwiązać problem ? Mam taki sam. Wystawiłam 3 aukcje po 10 szt. i komunikat nie pozwala więcej. 

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Limity na ebay.de

Limit jest 10 przedmiotów (słownie dziesięć) nie ważne czy wystawisz 2 aukcje po 5 sztuk, czy 10 aukcji po jednej szt.

Bierzcie pod uwagę, że limit to są liczone wszystkie przedmioty łącznie ze sprzedażą w danym miesiącu. Jeżeli sprzedałeś w sierpniu 5 szt. to wystawionych możesz mieć pozostałe 5 sztuk. Czasami zdarza się, że można wystawić (wystawiając ciągiem jedna aukcję za drugą) większa ilość niż 10 (12 -15) ale po pewnym czasie to zostaje zweryfikowane i nie będzie można dokładać przedmiotów do puki limit się nie wyrówna.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Limity na ebay.de

Panowie jakie rozwiązanie-

 

ja mam 2 aukcje po 10 szt, i co teraz anulować te dwie aukcje i wystawić na nowo po jednej szt.

 

czy sytem to przepuści, jak prubuje edytować zmianę ilości to nie zapisuje mi zmian nadal widzi 10 szt i komunikat ze limit został wykorzystany

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Limity na ebay.de

no właśnie co zrobić jak nie można eydtować oferty i zmniejszyć limitu, bo ebay mi zabkkował wszystko i nie mogę poprawić ani usunąć mam takie info w zamian na czerwono kiedy chcę coś zmienić i opublikować: 

 

Es scheint ein Problem mit diesem Angebot zu geben.

  •  
     
     

    Wir bedauern Ihnen mitteilen zu müssen, dass Sie über Ihr Mitgliedskonto keine weiteren Artikel einstellen können. Aus Sicherheitsgründen werden Mitgliedskonten manchmal mit Verkaufslimits versehen. Durch dieses Verkaufslimit wird Ihre Vertrauenswürdigkeit in keinster Weise in Frage gestellt. Wenden Sie sich zur Klärung des Sachverhalts bitte an die eBay-Sicherheit. Verwenden Sie hierzu das Webformular auf der folgenden Hilfe-Seite.

    Wir danken Ihnen für Ihre Mitgliedschaft und freuen uns auf weiterhin gute Zusammenarbeit. Wir möchten uns auch für Ihr Verständnis bedanken.

     
    {e72201-643284x}
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź